Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4
Prikazujem rezultate 76 do 90 od 90
  1. #76
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gazimagusa - Agios Sergios
    Mobitel
    SE K700i SIEMENS SL55
    Operater
    T-Mobile, Tele 2
    Godina
    52
    Postova
    2.037
    Bodovi
    26.968
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni isto i to od kada su poceli mjenjati pakete
    Tko rano rani, zajebo je pjetla

  2. #77
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Home
    Mobitel
    /\/\otorola v360
    Operater
    VIP
    Godina
    33
    Postova
    273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja isto oko 800 kbps

    Prije sam downloado neki file @ 20 kbps

  3. #78
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Samsung Galaxy SIII
    Operater
    tE-mObAjL
    Godina
    45
    Postova
    251
    Bodovi
    11.007
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.007, Nivo: 25
    Bodovi: 11.007, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao fly_nan
    usporio mi se adsl? i to je tako već par dana. sad sam na speedtestu dobila: 722kbps/154kbps to baš nije normalis, jel?!
    Eto mene su danas vratili na ISDN izgleda

    Vasa trenutna brzina prijenosa podataka iznosi:

    135.10kb/s

    sto znaci da mozete prenositi podatke brzinom od 16.89 kB/s s naseg posluzitelja.

    živio T-com :bunny:
    Ili si dio problema,ili si dio rješenja
    --Android OS--

  4. #79
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Knin
    Mobitel
    K 850i
    Operater
    Tele 2
    Postova
    186
    Bodovi
    12.023
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.023, Nivo: 26
    Bodovi: 12.023, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kod mene opet isto poslije rucno unesenih parametara,i dalje veza PUCA i PUCA.Zovem T-com i prijavljujem kvar,nema mi druge-na kraju krajeva placam ih za ovu uslugu

  5. #80
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    SE xperia neo
    Godina
    41
    Postova
    681
    Bodovi
    11.876
    Nivo
    26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zovi SZK, i ja ću izgleda morat zvat i meni se full usporio
    Behind Every Bitch Is A Man That Made Her That Way

  6. #81
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao nijala
    evo opet me je počeo zezati dsl.
    sad sam odlučila gnajviti službu za korisnike.
    malo smo se igrali igrice "probajte ovo iskopčat, probajte ono instalirat" pa je na kraju tip zaključio da nema pojma zašto je to tako pa će sad on sad prijaviti kvar pa će nam se netko javiti.
    Jedno pitanje. Koji DSL modem imaš?
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !

  7. #82
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    N70, E71
    Operater
    TELE 2, T-mobile
    Postova
    415
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I meni se danas prijenos podataka prilično usporio. Nisam mjerio kolika je brzina ali vidljivo sporije - npr. stranice od ovog foruma koje mi inače otvara odmah mi učitava par sekindi a da ne govorimo o nekima sa slikama i flash animacijama. Evo sad popodne je nešto malo bolje. Sad kad su mi "poklonili" 500MB najednom više nema one biturbo adsl brzine zbog koje bi svi koji ga još nemaju - staro i mlado od 2-102g starosti trebali brzo pojurit u T-centre i sklopit ugovor. Prije me nerviralo to što malo malo pa ne idu podaci(nije pucala veza ali nije bilo transfera podataka) pa nakon toga se neće spojit itd. Baš mi je u zadnje vrijeme sve bilo u redu i opet problemi.

    Nego, da vas pitam - jesam li dobio neki pošteni router ili smeće jer firma je nikad čuo(prije nekih pola godine sam dobio dsl). Router je ELCON ADSL2253EU.

  8. #83
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagabria
    Mobitel
    HTC Evo 3d, Samsung u900
    Operater
    097, 092
    Godina
    41
    Postova
    1.701
    Bodovi
    56.072
    Nivo
    57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    danas je bilo OPET poteskoca sa adsl-om na podrucju dubrave... skoro cijeli dan nisam mogla na net...konacno su popravili...zvala sam ih jedno 7-8 puta :bunny: hehehe

    blueled...taj ti modem imam i ja i do sad nikakvih problema s njim...sad dal je smece ili nije,to ti ne znam...ali velim,s njim nisam do sad imala nikakvih problema nit nis...
    Zadnji uredio tutlek : 13-09-2006 u 18:47
    Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
    R.I.P.-16.10.2007.

  9. #84
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    WrboWec - paradise city
    Postova
    829
    Bodovi
    12.241
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.241, Nivo: 26
    Bodovi: 12.241, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    danas je općenito bilo problema sa linijama..i meni fiksna tj. cijelom kvartu nije radilo skoro pa cijeli dan...
    “I quit, I give up, nothing's good enough for anybody else, it seems...When I'm all alone it's the best way to be. When I'm by myself nobody else can say goodbye. Everything is temporary anyway.”

  10. #85
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Mobitel
    LG Optimus Me P350
    Operater
    Tele2
    Postova
    599
    Bodovi
    15.464
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.464, Nivo: 30
    Bodovi: 15.464, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Darian
    živio T-com :bunny:
    dabogdasezapaliooooooooo
    :::: I don't have to be good, I'm cute ::::

  11. #86
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Knin
    Mobitel
    K 850i
    Operater
    Tele 2
    Postova
    186
    Bodovi
    12.023
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.023, Nivo: 26
    Bodovi: 12.023, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blueled
    I meni se danas prijenos podataka prilično usporio. Nisam mjerio kolika je brzina ali vidljivo sporije - npr. stranice od ovog foruma koje mi inače otvara odmah mi učitava par sekindi a da ne govorimo o nekima sa slikama i flash animacijama. Evo sad popodne je nešto malo bolje. Sad kad su mi "poklonili" 500MB najednom više nema one biturbo adsl brzine zbog koje bi svi koji ga još nemaju - staro i mlado od 2-102g starosti trebali brzo pojurit u T-centre i sklopit ugovor. Prije me nerviralo to što malo malo pa ne idu podaci(nije pucala veza ali nije bilo transfera podataka) pa nakon toga se neće spojit itd. Baš mi je u zadnje vrijeme sve bilo u redu i opet problemi.

    Nego, da vas pitam - jesam li dobio neki pošteni router ili smeće jer firma je nikad čuo(prije nekih pola godine sam dobio dsl). Router je ELCON ADSL2253EU.
    Ja imam isti vec godinu i radio mi je bez problema do povecanja brzine pecanja u mutnom

  12. #87
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gazimagusa - Agios Sergios
    Mobitel
    SE K700i SIEMENS SL55
    Operater
    T-Mobile, Tele 2
    Godina
    52
    Postova
    2.037
    Bodovi
    26.968
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sada mi je i veza pucati....
    Tko rano rani, zajebo je pjetla

  13. #88
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE W810i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    686
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao fly_nan
    usporio mi se adsl? i to je tako već par dana. sad sam na speedtestu dobila: 722kbps/154kbps to baš nije normalis, jel?!
    ma nešto ne valja sa speedtestom: ja dobila 1.024Mbps! NEMOGUĆE!
    .
    If they don't have chocolate in Heaven, I ain't going.

  14. #89
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Knin
    Mobitel
    K 850i
    Operater
    Tele 2
    Postova
    186
    Bodovi
    12.023
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.023, Nivo: 26
    Bodovi: 12.023, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I kod mene je nestandardno brza????
    Zadnji uredio zoka : 15-09-2006 u 15:21

  15. #90
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagabria
    Mobitel
    HTC Evo 3d, Samsung u900
    Operater
    097, 092
    Godina
    41
    Postova
    1.701
    Bodovi
    56.072
    Nivo
    57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    meni je uvijek tak???
    Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
    R.I.P.-16.10.2007.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4

Slične teme

  1. Postavljanje adsl modema u routing mode
    By ljevi in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 31-07-2008, 11:05
  2. ADSL priključak...
    By IggXy in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 567
    Posljednji post: 18-11-2005, 21:27
  3. adsl i win 98
    By dspacek in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 27-10-2005, 14:51
  4. problemi problemi i opet problemi
    By Ifrit in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 14-03-2005, 02:13
  5. problemi sa c55
    By drazen in forum Siemens X5x
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 17-11-2003, 22:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove