Ne slažem se sa tim Imam T 65 made in Malasya, radi bez problema 8 mjeseci, a 2628 1.5 godinuPoslao: ivan
Svaki Ericsson koji sam ja vidio i da je proizveden u Malasy nije valjao... to sam se uvjerio i kod frendova i kod starog...
Preporuka: Riješi se toga![]()


Odgovori uz citat

Bookmarks