Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 214

Tema: Zen Vision:M

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Bj
    Mobitel
    LG Optimus 2X
    Operater
    T-lopine
    Postova
    109
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa, moglo bi se riješiti. ako podijelimo troškove i poštarina je manja, a za carinu je max iznos 300 kn što su taman 2 komada: 2x20$ a po tečaju je $ ispod 5 kn

    na amazonu je još uvijek svemirskih 44$, na ebayu preko 30$. e a vidi ovo:

    http://cgi.ebay.de/Portable-Speaker-...QQcmdZViewItem

    ili za djevojke:

    http://cgi.ebay.com/PINK-Docking-Spe...QQcmdZViewItem


    frish se zaželio većeg kapaciteta

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    ZGB
    Mobitel
    iPhone 3G
    Operater
    T-mobile
    Godina
    38
    Postova
    157
    Bodovi
    16.954
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.954, Nivo: 31
    Bodovi: 16.954, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Dac Pregledaj post
    pa, moglo bi se riješiti. ako podijelimo troškove i poštarina je manja, a za carinu je max iznos 300 kn što su taman 2 komada: 2x20$ a po tečaju je $ ispod 5 kn

    na amazonu je još uvijek svemirskih 44$, na ebayu preko 30$. e a vidi ovo:

    http://cgi.ebay.de/Portable-Speaker-...QQcmdZViewItem

    ili za djevojke:

    http://cgi.ebay.com/PINK-Docking-Spe...QQcmdZViewItem


    frish se zaželio većeg kapaciteta
    Znaci ti bi kupoval tak nekaj, ja sam imal u mislima onaj orginal od creativa :
    http://cgi.ebay.com/ZEN-VISION-Docki...QQcmdZViewItem

    Ovo kaj si ti navel, mi se iskreno bas i ne dopada, a niti mi netreba dock za slusanje glazbe, hocu ga da mi se lakse spajat s njim na komp i da onak lijepo stoji na stolu . . .


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove