namozes ga natjerat da cita imena fileova.
jesi jednostavno probao sa wmp11 tagirat?
namozes ga natjerat da cita imena fileova.
jesi jednostavno probao sa wmp11 tagirat?
angels might have been eaten.
Ne znam kako, s WMP 11 sam prvo i probao to napraviti.
"Find Album Info", koliko sam shvatio, funkcionira samo po pojedinacnom fileu. Bilo bi odlicno da postoji neki program da to napravi na nacin da kada nije siguran, jednostavno sam uzme najvjerojatniji rezultat, bez da me par tisuca puta pita za potvrdu.
U opcijama mi je, takodjer, ukljuceno pod "Library" ono "Retrieve additional information from the Internet", sto bi se trebalo dogadjati automatski, medjutim, ja nikad nisam primjetio da mi se nesto mijenja po pitanju tagova. A nema mogucnosti da taj update sam pokrenem (u Helpu pise da se dogadja "periodically", ne i kada i kako ga sam pokrenuti).
Ako znas neku metodu koja ne ukljucuje cjelosezonski boravak pred kompjuterom, otkrij mi!![]()
Procitaj s Notepadom upute u .nfo fileu koji dodje s programom.
Inace, nije mi vise tako dobar... Istina, nisam nasao nista bolje da to automatski odradi, pa ako imas relativno poznatu kolekciju mp3-ca, moglo bi proci odlicno.
Za domacu muziku ces morati malo rucno ispravljati, npr. s Tag&Rename.
Kupih torbicu za Zena...doduše nije za njega nego za digitalni fotić. Pataco.
Ova je po meni bila na knap,taman fali nešto sitno da bude kak spada
http://www.pataco.de/patacoat/htm/co...eo_dceva-1.htm
tak da ak netko ide kupit,nek pripazi na dimenzije..
no imali su i veći model koji sam uzela- meni odlična stvarčica:
http://www.pataco.de/patacoat/htm/co...eo_dceva-2.htm
Dođe nekih 70-ak kuna,tvrda je i kod eventualnog ispadanja iz ruku puno znači. Ono najbitnije:
Čifrlšlusse otvara s dvije strane,pa onaj razmak između koristim za slušalice (kao i spliter za dvoje slušalice). Kada se otvori ,zen nemora van nego se u nuždi može relativno dobro kontrolirati iznutra jer se torbica dosta otvori.
Unutra (btw fino je mekano pa se neće oštetit) se lagodno smota žica slušalica a same slušalice malo virkaju van. Iza sam si stavila kukicu kojom torbicu brzo i jednostavno prikačim za hlače a da nemoram petljat s remenom.
Po meni,isplati se kupiti zaštita za digitalni fotić,samo se mora paziti kud će izlazit slušalice.,..eto ja sam to odlučila riješit s 2 čifršlusa![]()
Bookmarks