= Citat = Izvorno postao FlowBlow Pregledaj post
Bas ste bezobrazni...
Kad vidim koliko vas kupuje taj Creative Zen Vision M, pitam se jesam li ja jedini koji je jos neodlucan (citaj: kratak s parama).
stedi malo pa kupi zena tak sam i ja..Prvo sam mislio uzet neki flash player pa kad sam vidio zena i njegove mogucnosti odlucio sam ustedjeti i kupiti ga..Vjeruj mi neces pozalit niti jedne lipe koju si dao za njega