jednostavno odes na sluzbene stranice i skines - http://www.benqmobile.com/com.aperto..._v14/main.html

teme ne mozes stavljati na klasican nacin, ali mozes preko patchinga - ako te to zanima, procitaj vise ovdje - http://www.siemensfreaks.com/php/sx1_patches.php