Join Today
Zatvorena tema
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2
Prikazujem rezultate 26 do 32 od 32

Hybrid View

  1. #1
    Apple Moderator
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    5.162
    Bodovi
    109.480
    Nivo
    80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    al mi je V3 nekako zenski mob, a i sta fali dizajnu K750?
    iPhone 5s 16 GB

  2. #2
    Apple Moderator
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    5.162
    Bodovi
    109.480
    Nivo
    80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zadnji uredio //Wild-Boy\\ : 10-12-2005 u 21:46
    iPhone 5s 16 GB

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    N80 IE
    Operater
    vip
    Postova
    227
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma nista ali bi neki kruha iznad pogace za tu cijenu mislim da dosta prednjaci u svim segmentima(funkcije dizajn i kvaliteta izrade)
    DUKE II CMGSN

  4. #4
    ThreeEyedExtraTerrestrial Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb/Zapresic
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    T-Com & Tele2
    Godina
    45
    Postova
    2.704
    Bodovi
    50.859
    Nivo
    55
    Bodovi: 50.859, Nivo: 55
    Bodovi: 50.859, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel ovo neka sala?!

    Koji je tu problem u odluci?!

    Trebas si postaviti samo jedno pitanje: Da li zelim mobitel za ukras s kojega cu tu i tamo moci i uciniti neku akciju radi koje mobitele i imamo, ili zelim aparat koji obiluje funkcijama, djeluje ozbiljno i sto je jos vaznije, nastavlja djelovati ozbiljno i kada udjemo u prvi izbornik?

    Ako je odgovor DA na prvi dio pitanja, onda je V3i za tebe, a ako je pak odgovor DA na drugi dio pitanja onda moras uzeti K750.

    Ako si i na prvi i na drugi dio pitanja odgovorio potvrdno tada uzmi V3i, jer da ti je diosta stalo do opcija ne bi V3 niti uzimao u obzir in the first place, ili uzmi oba!

    " To every man there comes a time in his lifetime, that special moment when he is figuratively tapped on the shoulder and offered the chance to do a very special thing, unique to him and fitted to his talent. What a tragedy if that moment finds him unprepared or unqualified for the work which would be his finest hour."


  5. #5
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE K750i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja ti predlazem definitivno SE K750 jer je mobitel predobar ima memorije za mp3-ice, radio, kameru 2Megapixela.... mobitel je mrak predobar je mobitel

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    N80 IE
    Operater
    vip
    Postova
    227
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mozes ga koristit kao daljinski za komp za media player moze bit mis za komp pa sta to nije vrhunac a v3 ti moze sluzit da kad stojis u papayi tri sata pijes jednu te istu bavariu i u drugoj ruci drzis mobitel i pises poruke u 4 ujutro

    evo ti malo specifikacija - K750

    General Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900

    Size Dimensions 100 x 46 x 20.5 mm
    Weight 99 g
    Display Type TFT, 256K colors
    Size 176 x 220 pixels
    - Wallpapers, screensavers
    Ringtones Type Polyphonic (40 channels), MP3
    Customization Composer, download, order now
    Vibration Yes
    Memory Phonebook 500 x 20 fields, Photo call
    Call records 30 received, dialed and missed calls
    Card slot Memory Stick Duo Pro, 64 MB card included
    - 38 MB shared memory
    Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
    HSCSD No
    EDGE No
    3G No
    WLAN No
    Bluetooth Yes
    Infrared port Yes
    USB Yes
    Features Messaging SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging
    Browser WAP 2.0/xHTML
    Games Yes + downloadable, order now
    Colors Black, Silver
    Camera 2 MP, 1632x1224 pixels, autofocus, video, flash
    - MP3/AAC player
    - Video player
    - Java MIDP 2.0
    - T9
    - FM radio with RDS
    - Image viewer
    - Picture editor
    - Organiser
    - Voice memo
    - SyncML
    - Built-in handsfree
    Battery Standard battery, Li-Po 900 mAh (BST-36)
    Stand-by Up to 400 h
    Talk time Up to 9 h
    Zadnji uredio //Wild-Boy\\ : 10-12-2005 u 21:49
    DUKE II CMGSN

  7. #7
    Too old for this Sh**!!! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdriveTagger First Class

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    München
    Mobitel
    S.G.S23Ultra/ G.Note10+
    Operater
    Telemach/Congstar
    Godina
    38
    Postova
    6.863
    Bodovi
    93.768
    Nivo
    74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ...ja bi uzeo k750, jer V3i je isti V3 samo s megapix. kamerom... ako već hoćeš moto, onda uzmi V3x, al to nije vezano za usporedbu stoga ostajem pri SE-u...
    ..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..


 
Zatvorena tema
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2

Slične teme

  1. SE K750i ili MDA Compact
    By .:AM:. in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-01-2006, 19:56
  2. N: SE K750i (Clara)
    By vee in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 85
    Posljednji post: 24-12-2005, 20:22
  3. D600 ili K750i
    By istrafun in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 08-11-2005, 23:46
  4. Igrice za SE K750i
    By KristianCH in forum Općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-07-2005, 22:55

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove