Imam veliki problem, imam gadnog trojanca na kompu. Našao ga je nod32 i ne može ga obrisati. ne sjećam se kako se zove grr (glup sam što nisam zapisao) Mislim da je učinak tog trojanca sljedeće: Kada odete na nekakvu stranicu i kliknete na nekakav java program npr. na vipu kada želite vidjeti 3d prikaz mobitela, kao da se monitor ugasi, zacrni se samo se miš vidi, inače ne zablokira već sve se odvija normalno samo nema slike. Moram resetirati računalo da bi se sve vratilo u normalu.
Pa ako ima netko iskustva s ovim virusom neka mi pomogne![]()
HVALA!!!


Odgovori uz citat


resetirao i tada ga nije bilo
no kada ga ponovno instaliram ista priča. za poludit ako ima tko neku ideju molim POMOĆ ne da mi se radi toga reinstalirati Windoze...
izgleda da ću ja rušit windowse ako nitko nema još što za dodati. Problem je u javi sigurno samo kakav??? koristim MF

Bookmarks