memorija je 2mbali telefon je genijalan
Kuzim te, vidis sada koliko je informacija vrijedna... neprocijeniva... stvarno ce mali borj ljudi znati za to...
memorija je 2mbali telefon je genijalan
dobar grah daleko se čuje
Jel taj koji imaš (si imao) ima šum u slušalici?
Vidi: http://cafe.mobil.hr/showthread.php?s=&threadid=1829
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
[QUOTE]Poslao: whiteboy
[B]Jel taj koji imaš (si imao) ima šum u slušalici?
ma niti dabi !!!
dobar grah daleko se čuje
Ej a jel ledica u joysticku svijetli ko i u dosadašnjim SE-ovima? Ono blinka zeleno u standby-u, gori zeleno kad ga se puni upaljenog i crveno kad je ugašen ili samo svijetli crveno kad ga se puni ugašenog?
Kakva su preliminarna iskustva? Jel to bio telefon za test (za Mobil) il si ga sebi privatno nabavio? Daj pliz par dojmova... pluseva i minuseva (ako ih ima)![]()
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
Kao da bi neko od vas napunio ta 4 Mb? Ma dajte, sasvim komotna su 2Mb...
3,2,1...3...Jedan je Djordjevic Sasa!
U... vjeruj za čas se nađe aplikacija, igara, slika, tema i sličnog sadržaja...
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
nema niti jedna LED-ice koja svijetli konstantno
za BT nema diode, niti zelene
samo joystick svijetli crveno kad je baterija na samrti
IIRC ja nisam imao hissing problem i IIRC pisalo je da je to sredjeno na telefonima od weeka mislim 21 na dalje...
Znači ne svejtli kad se puni... ma to sam negdje pročitao isto kao i to da se radi o servis indikator-u pa sam mislio da blinka ko na nekim dosadašnjim modelima SE-a u standby-u...Poslao: jsp_m
nema niti jedna LED-ice koja svijetli konstantno
za BT nema diode, niti zelene
samo joystick svijetli crveno kad je baterija na samrti![]()
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
ti imas T300 i ako imas kamericu onda si vidio kako se popunjava memorija,ja imam t 68 koji ima vise momorije i popunim ga dok si reko sexPoslao: Worf
Kao da bi neko od vas napunio ta 4 Mb? Ma dajte, sasvim komotna su 2Mb...
Ako si gladan pojedi nesto
U vezi filozofije o memoriji, najavljeno je da ce biti 4mb memorije ali to je vjerojatno koliko i da cete do kraja godine zadobiti ugriz od bijesne vjeverice.
Ionako ce vjerojatno ta 2mb lijepo naplatiti tako da cijena neprocijenivosti vase informacije pada.
U vezi samog moba mene zanima na koji se nacin mogu prenijeti slike sa njega na komp (posto s kabelom nemoze!-barem sam tako procita na ovom forumu).Mozda plavi zub?![]()
Plavi zub i irda koliko znam
I'd tell all my friends but they'd never believe me,
They'd think that I'd finally lost it completely.
Preko irda i Bluetootha ja sa t 68-icom 100 posto prenosim na komp slike,s tim sto Bluetooth ima prednost kupio sam sebi bluetooth adapter 1 klase dometa 45 metara,zakon stvar,a IrDa samo 1 m
Ako si gladan pojedi nesto
koja je max rezolucija slika koja sa postize s ovom ugrađenom kamerom?
sto mislite jeli problem dvostrukog zauzimanja memorije moguce rijesititi novim softwareom?
to pitaj maria-maria on je imo t 610
Ako si gladan pojedi nesto
ma sumnjam ja da je on ista imao...dao je neke oglase da prodaje telefone i ja sam mu slao mail(ove) i nije se javljao....
sve u svemu jako sumnjivo
Forumaš godine :)
288*352 je maksimalna reza...
Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things
premalo .... dosta je za wallpaper i MMS
Forumaš godine :)
Cijena je 2899Kn!!!!!!!!!!!!!!!U dućanu!!!!!
Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things
ma u kojem ducanu?
Forumaš godine :)
koliko ja znam, u VIPu !!!
![]()
Ma ne!! Kako je to moguće?
I'd tell all my friends but they'd never believe me,
They'd think that I'd finally lost it completely.
Još nisam uračuno popust na gotovinu!U oglasniku preko 3000! Taj je dućan u importaneu.Mislim da se zove Svijet medija il tak nekak. Tel je 01/4554-882 pa se uvjerite.Taj dućan je odmah do glavnog ulaza.Zbilja super ponuda.Ni u vipu nije loša...Neka mi netko molim vas kaže što taj mobitel nema!Mislim da sve ima
Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things
SE ima najbolji omjer dobiveno-uloženo.Mogli su nabit cijenu na 4 soma kuna i opet bi bilo (recimo) povoljno
Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things
Bookmarks