Uspio sam se oporaviti nakon 2 noci ruzenja , hvala svima na cestitkama!!! A pogotovo Mobyfan-ici koja me izgleda zove na pivicu a kako smo istih godina moze mi poslati i sliku na mail, diskrecija zajamcena