Mislim da se meni kod Tele2 javlja ta ikonica DOSTUPAN JE, spojen ne moze jos bitiInace ikonica se pojavljuje kad se mob spoji na neke bazne stanice, ne na sve. Valjda su poceli testirati GPRS, a sigurno znam da to rade na baznim stanicama HRT Dom, Utrina, Rudarsko-naftni faks, Sheraton.


Inace ikonica se pojavljuje kad se mob spoji na neke bazne stanice, ne na sve. Valjda su poceli testirati GPRS, a sigurno znam da to rade na baznim stanicama HRT Dom, Utrina, Rudarsko-naftni faks, Sheraton.
Odgovori uz citat

Bookmarks