koju verziju roma imas? moram isprobati hoce li raditi sa rugom verzijom roma.Izvorno postao Irena_zgb
imam mpxland verziju. ispocetka je radilo, sada nikako nece. probao sam reinstalirati client, ali nista. nakon master reseta je opet radili jedno vrijeme, a onda opet --- TRUBA!!!![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks