= Citat = Izvorno postao Irena_zgb
Meni mms radi super i to bez problema,valjda je fora u verzijama romova,svašta
koju verziju roma imas? moram isprobati hoce li raditi sa rugom verzijom roma.
imam mpxland verziju. ispocetka je radilo, sada nikako nece. probao sam reinstalirati client, ali nista. nakon master reseta je opet radili jedno vrijeme, a onda opet --- TRUBA!!!