Imao sam i ja SimWorks i trebao bi ga updateat...al stvar je u tome kaj je DotSis iskoristio svoj bandwith za ovaj mjesec i mogu se slikati do 12. mjeseca, al nije to tak daleko![]()
Imao sam i ja SimWorks i trebao bi ga updateat...al stvar je u tome kaj je DotSis iskoristio svoj bandwith za ovaj mjesec i mogu se slikati do 12. mjeseca, al nije to tak daleko![]()
Bom Chicka WahWah
Bookmarks