Da, i ja sam pimjetio, nema ovih novijih s40 modela... Ja bar nisam uspio naći![]()
8110 Banana![]()
Djevojke postanu žene kad duboko u sebi spoznaju čvrsti razlog za to
Da, i ja sam pimjetio, nema ovih novijih s40 modela... Ja bar nisam uspio naći![]()
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
Evo, moja nosi ponosno ime glavnog grčkog božanstva!
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Bookmarks