I ja sam čuo hvalospjeve o Pioneerovoj DV 109, koju sam i kupio prije pola godine i evo, već je tri i pol tjedna na servisu.
I ja sam čuo hvalospjeve o Pioneerovoj DV 109, koju sam i kupio prije pola godine i evo, već je tri i pol tjedna na servisu.
...kao i mojaIzvorno postao frish-KI
...
...a što se tiče Pioneera, ne mora značit i da ćeš ti dobit lošu... preporučam DV-110... a i meni bi trebala uskoro stići...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Bookmarks