Join Today
Zatvorena tema
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2
Prikazujem rezultate 26 do 33 od 33
  1. #26
    Moderatorica Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Morden, MB, CA
    Mobitel
    iPhone 5c
    Operater
    MTS
    Godina
    42
    Postova
    215
    Bodovi
    27.255
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.255, Nivo: 40
    Bodovi: 27.255, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 74,0%
    Ukupna aktivnost: 74,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Bimbi
    Hmmm, malo mi je prozirno ovo objasnjenje sa SIM karticom!

    Ja doma imam jednu stvarno prastaru (Cronet jos na njoj pise) i nije bilo aparata a koji nije s njom htio raditi.

    To sto ti je mob krapao i neovisno o kartici eto dokaz je gore navedenomu.

    A ti lijepo sutra u ducan, naoruzana poznavanjem svojih zakonskih prava i ohrabrenjem iz servisa da ti u ducanu isporuce novi ako ovaj ne radi, a ne radi, barem ne kako bi trebao. Ako ti ne daju zovi mene...obozavam svadje sa hiperintelektualcima (npr. po HGspotu, VIP - u...) !
    Ovako, to za karticu su mi rekli u Europatrade-ovom servisu. Prvo sto me zena pitala je koju karticu imam. I ja se ponadala da je to stvarno zato..
    Ali nije
    E, Bimbi, al stvarno, ako mi ne daju sutra novi mob, prekosutra ides samnom tamo!! Ne zbog svadje, prvenstveno da me sprijecis da im taj mob ne rastavim na satavne dijelove.. NA NJIHOVIM GLAVAMA!
    (se vidi koliko sam frustrirana?? Ma neee.. )
    11. o9. 2oo9. & 14. o8. 2o11.
    26.04.1986. Припять (Pripyat)

    “No measure of time with you will be long enough. But we’ll start with forever.”

  2. #27
    Gazda na Forumu! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Legend, Sony Ericsson
    Operater
    Vipnet
    Godina
    46
    Postova
    3.705
    Bodovi
    68.568
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.568, Nivo: 63
    Bodovi: 68.568, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Upravo tako, rado ću se i ja priključiti tvojoj misiji, pa da vidimo kako te neće doživljavati više...
    I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
    "...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze

  3. #28
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6S Plus
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    43
    Postova
    3.003
    Bodovi
    51.213
    Nivo
    55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kao vlasnik ovog mobitela, priključujem se dečkima...treba se držati uzrečice "Mene nebu nitko *ebal!!!"
    Bom Chicka WahWah

  4. #29
    Moderatorica Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Morden, MB, CA
    Mobitel
    iPhone 5c
    Operater
    MTS
    Godina
    42
    Postova
    215
    Bodovi
    27.255
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.255, Nivo: 40
    Bodovi: 27.255, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 74,0%
    Ukupna aktivnost: 74,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da vam javim kako je proslo.. Nisam bas odusevljena..
    Dosla ja u trgovinu, rekla sto je s mobom, rekla sto su mi u servisu jasno izjavili o mom zakonskom pravu, i sto me najvise sokiralo, uopce se nisu bunili. Stricek prodavac je doduse nazvao Euroaptrade-ov servis da se uvjeri u moje rijeci, no kad su ih potvrdili, fer i korektno je rekao: "Da, imate pravo na novi aparat.ALI!! NEMAMO TAJ MODEL!! Izaberite si neki drugi po toj cijeni.."
    Ja: "Kako nemate?? A u ostalim vasim trgovinama?? A Europatrade kao vas dobavljac??"
    Stricek: "Ne, evo, zvao sam ih, nemaju, niti jedni niti drugi.. Stici ce uskoro jos modela, ali ne P 510.."
    Kae P 510 vec takav srot od starudije da ga Europatrade ne zeli narucivati?!?
    I ja pred zidom.. Sta cu.. Nosit nov novcat P 510 na servis, ili uzet nesto drugo..
    Logikom "nemrem si priustiti dva tjedna bez mobitela" ipak sam odlucila uzeti nesto drugo...
    I tako vam Luna vise nema P 510
    Uzela sam E 330 (morao je biti Samsung, a osim tog modela, imali su jos samo neko prastaro cudo i E 800, al kvragu, nisam imala jos 300 kn u dzepu za razliku.. I ne volim klizne..)
    I sad se pokusavam sprijateljiti sa E 330..
    Jest da sam patila za tim mobom skoro pola godine, jest da (koliko god ga muski rod nazivao "jajetom") mi je sladak jer sam zensko..
    Ali navikla sam se u ovih 6 dana na P 510.. Super mi je bio (osim sto se blokirao)
    U cijeloj ovoj prici jedino je tajo sretan, dobio je svoj broj, posto je ovaj E 330 bio u simpa start paketu..

    A ne znam..
    Pokusat cu se sprijateljit sa ovim mobom..
    Mozda mi uspije..
    Idem promijeniti podatke u profilu

    I za kraj, samo ovo vam imam poruciti:
    NE KUPUJTE MOBITELE U TRGOVINAMA KOJE IMAJU SAMO IZLOZBENE PRIMJERKE!! Jer necete imat sta mijenjat ako nesto ne valja..

    i jedno pitanje:
    Dal se, kvragu, mogu nekako iz mobitela maknuti one gluposti od T Mobile-a, tipa njihov logo pri paljenju/gasenju mobitela, vrazju t-zones koji, iako je u sredini menija, se uvijek prvi pokaze kada kliknem meni.. FUJ FUJ ODVRATNO
    11. o9. 2oo9. & 14. o8. 2o11.
    26.04.1986. Припять (Pripyat)

    “No measure of time with you will be long enough. But we’ll start with forever.”

  5. #30
    ThreeEyedExtraTerrestrial Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb/Zapresic
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    T-Com & Tele2
    Godina
    45
    Postova
    2.704
    Bodovi
    50.859
    Nivo
    55
    Bodovi: 50.859, Nivo: 55
    Bodovi: 50.859, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Luna...kada negdje putujes, ako nije vlastitim rijevozom, daj molim te napisi neku obavijest tu na forum, da znam da izbjegnem tu liniju autobusa, vlaka ili zracnog prijevoza...jer s obzirom na kolicinu peha koji imas, nisam siguran zelim li s tobom na put...

    E sad za stvano, da sam ovo cuo odjednom od nekoga na cesti tesko bih vjerovao. Europatrade, zastupnik Samsunga...nema vise niti jedan P510, samo ko nas...

    Sve u svemu, osim natezanja, gubljenja zivaca i ostaloga, mozda sa samom zamjenom i nisi tako lose prosla...po mome misljenju cak si dobila i nesto bolji mob, osim cinjenice da je brandiran, a ja sam protivnik brandiranih telefona i nikada nebi uzeo neki takav, pogotovo ne Vodafonov.

    Sto se tice T-Mobile sranj* na mobu, moguce ih je iz softwarea maknuti instalacijom standardne verzije softwarea koji inace dolazi na doticni telefon. To mozes napraviti u ovlastenom Samsung servisu (Europatrade ...) sto se ti vjerojatno naplatiti cca 150kn (osim ako stvarno dobro ne zicas...) ili kod likova iz Oglasnika npr. koji se bave dekodiranjem mobova sto ces u tome slucaju platiti cca 50 ili nesto sitno vise kuna!

    P.S. Sretno sa novim mobom, nadam se da ce sluziti bolje od starog!

    " To every man there comes a time in his lifetime, that special moment when he is figuratively tapped on the shoulder and offered the chance to do a very special thing, unique to him and fitted to his talent. What a tragedy if that moment finds him unprepared or unqualified for the work which would be his finest hour."


  6. #31
    Moderatorica Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Morden, MB, CA
    Mobitel
    iPhone 5c
    Operater
    MTS
    Godina
    42
    Postova
    215
    Bodovi
    27.255
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.255, Nivo: 40
    Bodovi: 27.255, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 74,0%
    Ukupna aktivnost: 74,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Bimbi
    Sto se tice T-Mobile sranj* na mobu, moguce ih je iz softwarea maknuti instalacijom standardne verzije softwarea koji inace dolazi na doticni telefon. To mozes napraviti u ovlastenom Samsung servisu (Europatrade ...) sto se ti vjerojatno naplatiti cca 150kn (osim ako stvarno dobro ne zicas...) ...
    Cuj, zivim u Sesvetama i gotovo svakodnevno prodjem pored Europatrade-a.
    Imaju veeeliku elektronicku reklamu na kojoj jos veecim crvenim slovima pise sljedece :BESPLATNI SOFTWARE, i onda se po ekranu vozaju modeli mobitela na koje se valjda odnosi taj software..
    Eh, sad, kakav je to software i sta im znaci to BESPLATNI, ne znam..
    Al vjeruj mi, provjerit cu, jer ovaj T Mobile me izludjuje!!

    A sto se tice tvog misljenja da sam dobila bolji mob..
    Hmm.. Meni se P 510 cini kvalitetniji, bolji i pregledniji.. Uostalom, ne govori li i razlika u cijeni dovoljno?? E 330 sa start paketom je 500 kn jeftiniji u doticnoj trgovini od P 510 bez start paketa..
    11. o9. 2oo9. & 14. o8. 2o11.
    26.04.1986. Припять (Pripyat)

    “No measure of time with you will be long enough. But we’ll start with forever.”

  7. #32
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    što dalje od tebe...
    Mobitel
    S6 edge
    Operater
    V)(P
    Godina
    38
    Postova
    2.081
    Bodovi
    22.149
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.149, Nivo: 36
    Bodovi: 22.149, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Po mom mišljenju je E330 malo bolji mob, jedino je Display UFB a ne TFT.
    A ako si baš htjela P510 trebala si AKO si mogla tražit povrat novca i s tim novcem otić u drugu trgovinu i tamo uzet drugi P510. Ako si mogla naravno?
    Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
    Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....

  8. #33
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6S Plus
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    43
    Postova
    3.003
    Bodovi
    51.213
    Nivo
    55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    >>UPOZORENJE<<

    Mole se članovi da ne idu u off topic, nego da se drže zadane teme. Ukoliko se ne prihvati upozorenje, off topic postovi će biti obrisani, a članovi propisno prijavljeni adminu

    Hvala!!!
    Bom Chicka WahWah


 
Zatvorena tema
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2

Slične teme

  1. problemi problemi i opet problemi
    By Ifrit in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 14-03-2005, 02:13

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove