Ko bi rekao al baš njihov CD (skinut negdje sa neta)mi je dao jedan frend,pošto putujem dosta pa mi se nekada prispava stavim taj CD i odmah se razbudim
Naročito su mi dobri ..benzin..feuer frei,tier,
sehnsucht ,a najbolja mi je ona stvar, without eskimos end egypt..
Ne slušam baš tu vrst muzike al za razbuditi su OK![]()



Odgovori uz citat
Bookmarks