= Citat = Izvorno postao coma_zgb
Marylin Manson, kaj nije taj maaaaaaaaaaalo lud i bolestan?!?!!?!??!?!?!?!??!!?
Ne za mene je on full pametan leek..a ludi su oni što kupuju njegove CDe,ploče i šta ti ja znam...u stvarnostzi on je običnji šonjo..ono...kak da vam objasnim..isprdak! al na koncertima je drugačiji..i baš po tom mi je pametan jer zarađuje 8)

ali ekpa kad ste već kod njemačkih grupa...meni je nandjebiva grupa Böhse Onkelz postoje već pun klinac....sviraju večinom hard rock(recimo Kinder dieser Zeit,Wilde Jungs,C'est la vie,Wenn Du Wirklich Willst,Deutschland(nenadjebive riječi..stvarnost))neke primjese punka(recimo:Türken Raus, Fussball, Ficken, Alkohol, Skinhed...itd)
Uglavnom http://www.onkelz.de/