Pa oce postati netko slike t68i+mca?
@Sezam-picika, mislim da su slike ok. Nemirna ruka je nemirna ruka i zbog toga sam ja kupio stativ, pogotovo korisna stvar kada se snima bez bljeskalice.
Pa oce postati netko slike t68i+mca?
Forumaš godine :)
Evo OVDJE stotinu slika!
Bookmarks