Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrvaPrva 1 2 3
Prikazujem rezultate 51 do 53 od 53
  1. #51
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    SAMSUNG X100
    Godina
    22
    Postova
    292
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Sezam-picika, mislim da su slike ok. Nemirna ruka je nemirna ruka i zbog toga sam ja kupio stativ, pogotovo korisna stvar kada se snima bez bljeskalice.

  2. #52
    GSM-Java™ Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2003
    Lokacija
    Hrvatska
    Mobitel
    HTC One Dual SIM
    Operater
    VIPme,T-Mobile,Tele2
    Postova
    2.070
    Bodovi
    30.904
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa oce postati netko slike t68i+mca?
    Forumaš godine :)

  3. #53
    Ivica
    Guest
    Evo OVDJE stotinu slika!


 
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrvaPrva 1 2 3

Slične teme

  1. Nokia Symbian Telefoni - Popis
    By Cykke in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 11-09-2005, 16:27
  2. Slika kamere na k700i
    By Devil_007 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-08-2005, 23:17
  3. capture video sa kamere
    By alcatraz in forum Digitalne Video Kamere (Camcorders)
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 07-05-2005, 23:24
  4. 9.3. - novi telefoni iz SE
    By vee in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-02-2004, 01:33
  5. pomoc - T300 bez kamere
    By eska in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 15-04-2003, 20:06

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove