Ima besposlicara. Npr. (bogati azijski i americki) studenti, koji imaju visak vremena. Nadje su uvijek nekoIzvorno postao Bimbi
![]()
Ima besposlicara. Npr. (bogati azijski i americki) studenti, koji imaju visak vremena. Nadje su uvijek nekoIzvorno postao Bimbi
![]()
SKR. je SKR. za SKR.
Gledao sam jutros direktan prijenos na netu sa predstavljanja iz Barcelone i onaj lola valjda potpredsjednik Nokije, polomim jezik dok mu izgovorim ime, zbori da će cijena biti 500 € valjda + lokalni porez. E sad ako je tome vjerovati 4500 kuna za ovakav komad i nije pretjerano. Ali ruku na srce, zato mi imamo naš Mobis koji će je, kladim se, dignuti na barem 5800,00.Izvorno postao Bimbi
Po meni je bolji izbor n80, laganija je, ima jacu kameru, bolju rezoluciju ekrana.
A to sto n92 ima tv ja mislim da to u hrvatskoj kod nasih operatera necete moci skoro gledati.
Pa mene "smeta" to neizmejrno izbacivanje novih modela, jer sam mišljenja da će se to odraziti na samu kvalitetu završnog proizvoda.
Svi govorite o 'Nokiji' kao o lokalnoj mljekari u susjednoj ulici, a to je zapravo jedna ogromna multinacionalna kompanija vrijedna 73 milijarde dolara, i zbilja o kvaliteti završnih proizvoda ne bih puno govorio, jer mislim da na jednom modelu N92 radi negdje 2 tisuće ljudi od samog 1.nacrta pa do konačne izrade.Izvorno postao frish-KI
Ne znam šta vam se sviđa na N80,meni je jedino dobra zbog kamere od 3MP,a sve ostalo mi se ne sviđa, izgleda kao N7650 i to uvlačenje i izvlačenje samo će se kućište izgrebat, i to mi se definitivno ne sviđa.I neeeema šanse da će biti skup,ništa posebno.
N92 mi je fantastičan jedino ne kužim zašto 2MP umjesto 3,kao što ima N80,
piše da izlazi 2006 i da će koštati oko 600 eura.(http://www.kataweb.it/cellularmania/...000&c=11310031)
tako da one priče o skupoći N80 nemaju veze,taj mob nije ništa posebno.
N92 mi je super jedva čekam da dođe u Hrv. nisam još imao preklopnu Nokiju do sada, nekako mi se nisu sviđale(6260) ali ovo sada je nešta drukčije.Dobar mi je onaj stražnji ekran na N92, zvučnici,fantastičan dizajn.
Volio bi da netko prokomentira dimenzije ispada da po visini i širini da je manji od mog 6680,naravno kad se otvori to se onda povećava standardno kod preklopnih, a po debljini je deblji.
Pa po onoj prvoj slici koju sam stavio (na ovoj stranici) vidi se da je osjetno kraća od 6230. E sad s obzirom na dimenzije 95 x 50 x 23 mm deblja je sam 2 mm od N70. Vjerovatn samo izgleda deblja jer je kraća pa se dobije takav dojam. Slično kao razlika između 6680 i N70. Skoro potpuno iste dimenzije, ali N70 izgleda sitnija zbog zaobljenih rubova.Izvorno postao Nokia
U svakom slučaju N80 je definitivno najmanji telefon s 3G, WLAN-om, 3Mpix do sad, a bit će, mislim, još dugo.
Druže, mislio sam na N92 da se prokomentira. :-)Izvorno postao Drug Mile
Pa kako su tek nedavno krenuli s tom masovnom obnovom modela, velim da bi moglo doći do pda kvalitete uređaja u budućnosti, znači kad ovi krenu u maloprodaju. Ne mora značiti, naravno, ali... we'll see. Naravno, ne bih se ni ja bunio da si mogu nabost jednu iz N serije. Nimalo![]()
cijelo vrijeme čekam kada će napokon izbacit još neki model osim n90 sa wi-fi jem... i vidim gromadu od 180 grama... a ono opet ništa -_- pa ako se već furaju na katicu za sve onda nek puknu više taj vražji wi fi...
[edit]
vidjeh wlan u specifikacijama^^kupujem ^^
ma da... no neka novija mislih... enivej, što bi trebao značiti feature "Real time clock" o_O? Najobičniji time synch sa nekim serverom vjerojatno...
a i n80 ima wlan sad vidjeh... super! a ima i veću rezu od n92... a i jeftinija će biti... prezakon...
malen lagan... i zaista dobro izgleda uživo... pogotovo crni... na onim prije slikama mi je davao plastični dojam...
Zadnji uredio Punio4 : 03-11-2005 u 00:53
Ajmo još malo slika...
![]()
Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....
Da li neko zna sta im je ona nova tipka u obliku kvadrata koji je isprekidan i stoji pod uglom od 45 stepeni u odnosu na ivice telefona???
SKR. je SKR. za SKR.
"Media key"Izvorno postao djomla
Toj tipki se može pridodati bilo koja aplikacija iz telefona, znači samo još jedna prečica do željene aplikacije. (Već prisutno u N90 i N70)
Nisam primjetio na "starim" N-icama. Super opcijaIzvorno postao Drug Mile
![]()
SKR. je SKR. za SKR.
Zašto stavljate tako velike slike ravno na forum? Dajte radije linkove sa thumbnailovima. Meni sa ISDN-om se učitava cijelu vječnost...
Slažem se s Friškim. Upotrebljavajte ImageShack prvenstveno zbog modemaša, ali i ljepše izgleda na forumu.
To su slike sa linkova, nisu uploadane tako da vam dođe na isto kliknuli vi sada ili poslije ovako je sve na hrpi, ali ok, ako tako hoćete...
Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....
Nije isto. Staviš sliku na imageshack, pa thumbnail ovdje, pa ću odabrati koju ću si otvoriti.Izvorno postao Symbian FAN
Sad kad sam si malo bolje bacio pogled na N80 i njezine karakteristike, sve me više svrbi dlan. Desni, naravno. Hvala bogu da neće u trgovine tako skoro...![]()
...muče me ove tipke na N92.
izgledaju ko domine....Izvorno postao lili
![]()
.....cute but psycho.....
S obzirom na moguce polozaje koristenja telefona, zanimljivo i kreativno rijesenje, cak mi se i dopada pomalo!Izvorno postao muras
![]()
" To every man there comes a time in his lifetime, that special moment when he is figuratively tapped on the shoulder and offered the chance to do a very special thing, unique to him and fitted to his talent. What a tragedy if that moment finds him unprepared or unqualified for the work which would be his finest hour."
Ali sam zato sad pogledao neke slicice i nasao sam samo na n70 tu tipku. N90 i 91 je nemaju.
SKR. je SKR. za SKR.
Sori, moj zajeb. N90 je stvarno nema.Izvorno postao djomla
Jako me mami Nokia N80... Oba dvije boje su prekrasne. Jos nisam vidio N70 uzivo. Joj ta N Serija ce mi pojesti zivce jer sam prije mjesec dana kupio u T-Mobile-u MDA Compact... Mislim, nije mi zao. Uopce. Al... jooooooooooooj N80 je prava zvijerka! Pa i N70 mi je dobra.
Ajd da bacim malo komentara na "N Series" pa da cujem sta vi mislite...
N70 - prekrasna al opet zastarijela u odnosu na nove modele (lol)
N90 - dobra kamera itd al pre velika i teska
N91 - ne svidja mi se design, nije za mene - ne slusam tolko muzike - imam 200/250mb MP3-a u svom Compact-u i sasvim mi je dovoljno...
N71 - uopce mi se ne svidja - iz vana je ok, al unutra design je katastrofa - mogli su bolje rjesit unutrasnjost...
N80 - mon amour - zaljubio sam se na prvi pogled - symbian, 3 megapixel, slideup, display.... OMFG
N92 - dobra solucija otvaranja flipa (uspravno i vodoravno) - cool ideja al mislim da ce bit skupo gledat tv na mobitelu - muci i mene tipkovnica... domino style
CONCLUSION #1: smeta me to izbacivanje novih mobitela svaki drugi dan (pogotovo Nokia u zadnje vrijeme)... Ne sumnjam u kvalitetu (mozda malo skripi cover 'ko u svakoj Nokii al nek prodje). Smeta me to da ak si kupio mobitel jucer, sutra je vec star i ne mozes dobiti ni dinar za njega... Ha... Tehnologija. Nema sta!![]()
CONCLUSION #2: kad budem mjenjao Compact-a (za godinu, ili cak dvije). Kupit cu si sigurno neku Nokiu N... LOL![]()
Zadnji uredio Xzibit : 04-11-2005 u 12:40
HTC Desire HD + Apple iPhone 2G [8GB]
Bookmarks