Kamera je jedna od stvari koja mi najmanje treba. Razmišljao sam i o toj Nokiji ali mi se baš ne sviđa. A šta fali ekranu na nokiji 6100?
Pa bolje da uzme 7250 ako mu je toliko sminka potrebna ima najbolje funkcije od sminkerskih telefona koje je naveo,6100 i S55 nemaju kameru ni radio a 7250 ga ima i lijepa je.Kad kazem da nemaju kameru mislim nemaju integrisanu jer se covjeku vjerojatno ne kupuje jos i kamera {670 kn}
Ako si gladan pojedi nesto
Po mom mišljenju nijedan Siemens se ne moze mjeriti s Nokiom, prvo jer im je software katastrofa, pun bugova i nedoradjen.
Ali opet ponavljam to je moje misljenje, ja sam do sada imao od siemensa s10, s35, s45, pa do nokie 5110,3310, pa do 3650 , a koristim i Ericsson t65 tako da mogu reci da sam upucen u kompatibilnost i funkcionalnost.
Pa samo pogledajte %English bug u Siemensu koja bi to firma mogla sebi dozvoliti.
A o podšci za Nokie mislim da ne trebam govoriti samo potrazite na Google software za Nokiu i za Siemens sve je jasno.
www.terracro.com
nakon cuku vremena kaj radis na njemu ti se pojavljuju neke crne crte, neko je na forumu govorio o tome!
meni na mom ne fali nista, ekran je super
neznam, neka jsp_m kaze
Pa samo pogledajte %English bug u Siemensu koja bi to firma mogla sebi dozvoliti .
Recimo Nokia sa onim kvadratićem.
Sta sa kvadraticem jel i Nokia to ima bug?Poslao: davor
Pa samo pogledajte %English bug u Siemensu koja bi to firma mogla sebi dozvoliti .
Recimo Nokia sa onim kvadratićem.
Ako si gladan pojedi nesto
pa nokia ima pun k bagovaž!"$ RKoqđ
sve sam razumio!Poslao: coma_zgb
pa nokia ima pun k bagovaž!"$ RKoqđ
Ako si gladan pojedi nesto
Znate za onu foru na starim Nokiama kad uvalite u SMS 160 točki da se znaju z'blesirat (ali ne sve)...
Zadnji uredio dmi : 25-05-2007 u 02:02.
malo smo oftopik!
cyperhere, si kupio i sta si kupio?
Ma ništa. Odustao sam jer nisam uspio prodati svoj mob. Pa sam odlučio prodati stari komp i kupiti noviPoslao: coma_zgb
malo smo oftopik!
cyperhere, si kupio i sta si kupio?
Dobro razmišljanje...![]()
Zadnji uredio dmi : 25-05-2007 u 02:02.
nije ko mi koji moramo imati sve najnovije mobitele
Ja kad vidim sve opcije telefona on mi posle mjesec dana dosadi dosad sam promijenio 8 komada.
Ako si gladan pojedi nesto
Ma je ljudu i ja sam za to nadogradimo kompjutore ili uzmimo nove bolje je nego mjenjati mobitele![]()
www.terracro.com
ma imam dovoljno dobar kompjuter, bolje mi netreba!
coma_zgb: komp ti je dovoljno dobar a mobitel ne!? auuu, koliko mobitel ima vaznih funkcija koje treba koristiti ....
pa ima na kompjuter mogu staviti sta ocu, a na mobitel ne jer je ta tehnologija jos u puno vecem razvoju nego kompovi, imam 1.6Ghz glupo mi se forsirati pa kupovat novi procesor ili graficku kad mi netreba!
Nekad su i kompovi bili u banani kao i sad mobovi pa nam ostaje da čekamo bolje dane...![]()
Zadnji uredio dmi : 25-05-2007 u 02:02.
Ja sam zadovoljan i sa 933 MHz i 1 Gb rama.
Ako si gladan pojedi nesto
pa sada je stvar samo u brzini, meni fakat nije vazno dal cu nesto cekati 2 ili 4 sekunde! a igrice zahtjevne ne igram, samo elastomaniu!!
Moja kanta brije na 500 MHz i 64 Mb rama pa svejedno ide...
Naravno vrijeme je za novi ali i ovako u zadnje vrijeme trošim vrijeme na net te office pogodnosti pa mi i ne treba "zvjer"...
A što se tiče moba tu je druga priča a o tom potom...![]()
Zadnji uredio dmi : 25-05-2007 u 02:02.
ev vako decki:
1. Od navedenih mobaca definitivno se najvise isplati uzeti Nokiju 3650. Samo jeste li vidili njegove funkcije. On je stroj za tu lovu. Mozete ga naci za 300 eura na stranici www.guenstiger.de. Ako imate nekog u njemackoj, guenstiger vrsi dostavu po cijeloj njemackoj.
2. S55 je kanta od mobitela. Sranje je u bijednih 256 boja. Daj display je ko u "digitrona". A kad slikas s onom "blic" kamerom bude mutno ko spreca (jadna rijeka kod Tuzle).
3.Nokia 6100 je odlican telefon. Pravo furacki. Al nije to to. nije vrijedan te love.
4.sgh t100 je dobar jer je preklapusa. ima odlican displa al nema camere , al dobijes data kabal i 2 CD-a sa melodijama i slikama!
5.NOKIA 7250 je ruzan ko les. U ruci djeluje mnogo debeo.Slike su ok al mu je rezolucija mogla biti malo veca.
6. 6610 je dobar. Al je namjenjen poslovnim ljudima. I nije on taj...
PS
Ej bolan bolan. Uzmi 3650 definitivno.
Bookmarks