Mislim da je zakonski rok za popravak bilo čega 45 dana - ako do tad ne riješe, imaš pravo tražit lovu ili zamjenu za novi uređaj.
Meni su slali Nokiu u ZG i trebalo je točno 2 sedmice da je vrate - al je zajeb bija šta san mobitel triba vraćat 3 puta, jer je ekipa u servisu toliko škrta da su oni crknutu bateriju 2 puta oživljavali, samo da ne bi dali novu, i napokon kad je zadnji put došla - baterija je bila 'nova' polovna (koliko će sad trajat???)!
Mačka in piterina!