V.S. Gdje si nabavio material? Ovo slušanje u autu ti je mrak![]()
V.S. Gdje si nabavio material? Ovo slušanje u autu ti je mrak![]()
I'd tell all my friends but they'd never believe me,
They'd think that I'd finally lost it completely.
E vidiš to nisam znaooo!!!Poslao: V.S.
Opa!!!
Zaboravio sam gore napisati!!!
Šum u slušalicamam se javlja zbog oštečenja slušalica!!!
Slušalice se mogu oštetiti ako padnu na pod ili se negdje s njima udari ! ! ! A isto tako im smeta prašina !!!
Ako ih nosite u đepovima onda se prašina od tkanine uvuče u njih i ošteti ih!!!
Ja svoje slušalice nosim u jednoj vrečici koja se može lako zatvoriti i otvoriti!!!!
![]()
![]()
I'd tell all my friends but they'd never believe me,
They'd think that I'd finally lost it completely.
Vrlo jednostavno!!
Ja sam kupio hands free i odrezao konektor!
Kpio sam u dučanu sa audio tehnikom 3,5mm ženski stereo konektor!!
Pin 2 je ljevi stereo kanal
Pin 11 je desni stereo kanal
Pin 12 je masa
[IMG]C:\Documents and Settings\Stanko\Desktop\konektor.jpg[/IMG]
[IMG]C:\Documents and Settings\Stanko\My Documents\My Pictures\slika3.jpg[/IMG]
![]()
Još kad bih zanao stavljati slike iz hard diska na ovaj forum sve bi bilo OK!!!
![]()
Kako se stavljaju slike???
Probat ću nešto skemijatislike ne možeš staviti sa harda nego ti moraju biti negdje na webu. Pošalji ih meni na mail viktor@mobil.hr
I'd tell all my friends but they'd never believe me,
They'd think that I'd finally lost it completely.
Kaj nema za kupit oriđiđi Siemens jače skušalice?
Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things
oridjidji ne(nisu mislili da ce poluciti takav uspjeh medju korisnicima:-), ali mozes kupiti konektor.
@viki2win - koliko su skuplj cijene kad se radi o komadu - si pitao - ako su puno veće - ja sam jedan ti si dva(rijeka) pa se moze koja pametna stvarcica uzet na Veliko:-)
Nisam još pitao ali hoću i stvarno bi mogli napraviti suradnjuPoslao: Gleep!
@viki2win - koliko su skuplj cijene kad se radi o komadu - si pitao - ako su puno veće - ja sam jedan ti si dva(rijeka) pa se moze koja pametna stvarcica uzet na Veliko:-)![]()
I'd tell all my friends but they'd never believe me,
They'd think that I'd finally lost it completely.
V.S.-ov arsenal![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
I'd tell all my friends but they'd never believe me,
They'd think that I'd finally lost it completely.
V.S.-ov konektor![]()
![]()
![]()
I'd tell all my friends but they'd never believe me,
They'd think that I'd finally lost it completely.
a kako otvoriti konektor, imam ja jedan stari pa da pokusam
Ako imaš od original punjača, njega je jako teško otvoriti bez oštečenja !!!
Od hands-free-a je lagano otvoriti jer on ima sa svake strane kopče koje treba razmaknuti!!
![]()
ti mene smatras debilom?
imam nazalost od original punjaca!
Nego reci V.S. svira li ti i onaj prvi slijeva sl na slici?![]()
I'd tell all my friends but they'd never believe me,
They'd think that I'd finally lost it completely.
e, sad da li nam je potreban handsfree ili kupljeni konektor jer kao što je vidljivo - Sl-ov ima samo 3 pin-a vani
Pitanje je ustvari - čiji konektori imaju sve pinove - i dali svaki konektor unutra ima sve a vani samo zicice za koje je predvidjeno da se koriste(punjac npr.) ili ono sto se izvana vidi - to to je?
Taj sigurno ne radi!!! Ovaj drugi svira ali nemože naći mrežu!!
Kad bi od ta 2 napravio jednoga, to bi bilo zakon!!
Konektor može imati više pinova, svi pinovi se netrebaju koristiti!
Uglavnom svi hends-free imaj u sve pinove!
![]()
pa sta se nemoze prebaciti pinove?
@ V.S.
ma to sam ja i pitao - koji konektori(handsfree) imaju sve konektore.
jer konektor od punjaca ima nedovoljan broj i neodgovarajuce pinove za preinaku.
pa konektor punjaca ima 3 pina, a toliko ti i treba za ovo! samo ih treba premjestiti!
Pa normalno da se pinovi daju premještati!!!
:three: :throw:
![]()
![]()
![]()
![]()
kako prebaciti pinove, otvorio sam konektor od original punjaca i pinovi neidu van, jel ima neka finta?! uspio sam ih pomaknuti za 1mm
Nema nikakva finta!
Uhvati ih klještima i izvuci ih ! !
Mora ići, prvi put idu malo teže!!!
meni jebeno tesko idu, mucio sam se 15 min i pomaknuo ih za milimetar! probat cu ponovo
Evo jedno "glupo pitanje'' jel se na SL 45-ici moze stavljat samo MMC od 32 Mb ili mogu i one vece od npr.128 Mb?Nemojte se smijat ne znam zato i pitam.
Ako si gladan pojedi nesto
Idu i veće od 32 naravno ali ne ako imaš stariji flash unutra.Poslao: nimda
Evo jedno "glupo pitanje'' jel se na SL 45-ici moze stavljat samo MMC od 32 Mb ili mogu i one vece od npr.128 Mb?Nemojte se smijat ne znam zato i pitam.
I'd tell all my friends but they'd never believe me,
They'd think that I'd finally lost it completely.
Bookmarks