šta je to?čemu to služi?
šta je to?čemu to služi?
zzop.
...to ti služi tome da neke programe staviš na USB stick i jednostavno pokrećeš (s toga sticka navedene programe) na kompu ili više kompova bez potrebne instalacije...Izvorno postao XTTX
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
hvala.sad sam krenuo skidat toIzvorno postao Eminem
zzop.
Bookmarks