Bio danas u Tele2 centru u Vinkovcima ... totalno druga priča od one na webu.
Gotovo niti jedan telefon koji se na webu reklamira "na bonove" se ne može kupiti u Tele2 centru - sramotno!
Jedini telefoni koji se mogu kupiti "na bonove" za onu cijenu koja je navedena na webu su Sony Ericsson X8 i Samsung Galaxy Mini - koji su navodno na nekoj "akciji" ?! Ne kužim kakva je to akcija ?! a cijena je isti kao na webu !
Npr. Sony Ericsson Neo V je na webu 1750kn na bonove, a u Tele2 centru je 1800kn uz pretplatu - rekli su mi da se na bonove uopće ne može kupiti !
Telefone skuplje od SE Neo V uopće nemaju ! Bilo me je strah pitati koliko bi recimo Samsung SII koštao, jer očito cijene istaknute na webu nemaju blage veze sa onima u Tele2 centrima.


Odgovori uz citat



Bookmarks