Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 68 od 74 PrvaPrva ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.676 do 1.700 od 2188

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Dec 2011
    Postova
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bio danas u Tele2 centru u Vinkovcima ... totalno druga priča od one na webu.
    Gotovo niti jedan telefon koji se na webu reklamira "na bonove" se ne može kupiti u Tele2 centru - sramotno!
    Jedini telefoni koji se mogu kupiti "na bonove" za onu cijenu koja je navedena na webu su Sony Ericsson X8 i Samsung Galaxy Mini - koji su navodno na nekoj "akciji" ?! Ne kužim kakva je to akcija ?! a cijena je isti kao na webu !

    Npr. Sony Ericsson Neo V je na webu 1750kn na bonove, a u Tele2 centru je 1800kn uz pretplatu - rekli su mi da se na bonove uopće ne može kupiti !
    Telefone skuplje od SE Neo V uopće nemaju ! Bilo me je strah pitati koliko bi recimo Samsung SII koštao, jer očito cijene istaknute na webu nemaju blage veze sa onima u Tele2 centrima.

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ Đuka
    Meni su u Os u Tele2 centru rekli da su te cijene na webu za njihov web shop a u samom centru su cijene nesto vise (slobodan uredjaj), recimo ja sam pitao za SE Xpreria mini pro i u centru je 1695kn a na webu 1645kn.

  3. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Dec 2011
    Postova
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mene su konkretno zanimali uređaji oko 1500-2500kn i jedini koji su imali je bio taj SE Neo V.
    Na webu ga je moguće kupiti kao slobodan uređaj ("na bonove"), a u centru nije, nego ga nude samo na pretplatu.
    Ne igra mi ulogu tih 50kn, već to što uopće ne mogu kupiti telefon bez da potpišem ugovor

  4. #4
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Dec 2011
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

  5. #5
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Đakovo
    Mobitel
    SE W890i
    Operater
    BonBon
    Godina
    40
    Postova
    1.492
    Bodovi
    35.149
    Nivo
    45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ljudi te cijene sto vidite su cijene za same uredaje... i sto je najbolje budu otkljucani...

    buraz je neki dan uzeo sony ericsson xperia neo v i otkljucan je... nije u paketu nego ga je uzeo kao slobodan uredaj po cijeni od 1800kn...
    ----------Sony Ericsson----------

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    Xperia Miro, Meanit Twin
    Operater
    Vip,T2
    Postova
    245
    Bodovi
    8.087
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, možda zvuči suludo ali je tako. Dakle, ja sam pisao o onim uređajima koji se mogu uzeti u paketu s brojem na bonove. To su oni u cjeniku u desnom stupcu koji nemaju zvjezdicu. Uređaji koji su označeni zvjezdicom (npr. HTC-i) imaju tu svoju tzv. prepaid/postpaid cijenu što je u praksi cijena kad se uzima na pretplatu (ali ne kod svih tarifa) i cijena kad bi se mogli uzeti na bonove/a ne mogu.
    Ona cijena u lijevom stupcu je cijena samog uređaja i nema veze s pretplatom i/ili bonovima.

    Nije mi doduše jasno otkuda im neke cijene tih tzv. samih uređaja koji su navodno i nekodirani.
    Nokia 2220 slide - kod njih 445 Kn, u Mobisu 529,00 Kn
    Alcatel OT 505 -kad bi ga bilo kod njih 235,00 Kn, u Mobisu 299,00 Kn

  7. #7
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nokia 2730 za 295kn samo danas u web shopu!

    http://www.tele2.hr/privatni-korisni...kia-2730/d158/

  8. #8
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Đakovo
    Mobitel
    SE W890i
    Operater
    BonBon
    Godina
    40
    Postova
    1.492
    Bodovi
    35.149
    Nivo
    45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    novo u ponudi:

    Nokia X3-02
    1045kn u paketu

    Nokia E5-00
    1545kn u paketu

    HTC Sensation XL White
    4145kn u paketu

    Samsung P1000 Galaxy Tab
    3945kn u paketu
    ----------Sony Ericsson----------

  9. #9
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    Xperia Miro, Meanit Twin
    Operater
    Vip,T2
    Postova
    245
    Bodovi
    8.087
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Izašao novi cjenik od 03.01.

    Obično ne pratim cijene kod pretplate, pa ne znam da li ima nekavih promjena.
    Jedini novi uređaj u ponudi je:



    Samsung C3520;
    Ukratko, plastična kantica sa ekranom od 2,4" (240x320), kamerom od čak 1,3MP sa AF, RDS radiom i MicroSD slotom do 16GB, baterija 800 mAh

    Na bonove 445 Kn

  10. #10
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao noćni_djelatnik Pregledaj post
    Izašao novi cjenik od 03.01. Obično ne pratim cijene kod pretplate, pa ne znam da li ima nekavih promjena
    tele2
    Samsung Galaxy S Plus od 2200 do 2300 kn (2200 kn u mjesečnoj potrošnji 100-150kn)
    Samsung Galaxy SII od 3800 do 3900 kn (3800 kn u mjesečnoj potrošnji 300kn)
    Sony Xperia Arc od 2900 do 3000 kn (2900 kn u mjesečnoj potrošnji 300kn)
    HTC Sensation od 3500 do 3600 kn (3500 kn u mjesečnoj potrošnji 300kn)
    Nokia N9 od 4000 do 4100 kn (4000 kn u mjesečnoj potrošnji 300kn)
    Zadnji uredio ispravljach : 10-04-2012 u 17:57

  11. #11
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cijene od 1.12.2011.:
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    tele2
    Samsung Galaxy S Plus od 2200 do 2300 kn (2200 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    Samsung Galaxy SII od 3800 do 3900 kn (3800 kn u mjesečnoj potrošnji 300kn)
    Sony Xperia Arc od 2900 do 3000 kn (2900 kn u mjesečnoj potrošnji 300kn)
    HTC Sensation od 3500 do 3600 kn (3500 kn u mjesečnoj potrošnji 300kn)
    Nokia N9 od 4000 do 4100 kn (4000 kn u mjesečnoj potrošnji 300kn)
    24.3.2012.:
    Samsung Galaxy S Plus od 2200 do 2300 kn (2200 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    Samsung Galaxy SII od 3800 do 3900 kn (3800 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    Sony Xperia S od 3100 do 3300 kn (3100 kn u mjesečnoj potrošnji 300kn)
    HTC Sensation od 3500 do 3600 kn (3500 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    Nokia N9 od 4000 do 4100 kn (4000 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)

    23.3.2012.:
    = Citat = Izvorno postao gladni Pregledaj post
    Tele 2 spustio cijene mobitela uz pretplatu. Neka neka ima bit da je panika...
    24.3.2012.:
    Tele2 nije spustio cijene top modela mobitela uz pretplatu
    Zadnji uredio ispravljach : 10-04-2012 u 17:56

  12. #12
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Samsung Galaxy S Plus od 2200 do 2300 kn (2200 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    Samsung Galaxy SII od 3800 do 3900 kn (3800 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    Sony Xperia S od 3100 do 3300 kn (3100 kn u mjesečnoj potrošnji 300kn)
    HTC Sensation od 3500 do 3600 kn (3500 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    Nokia N9 od 4000 do 4100 kn (4000 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    30.3.2012.: Tele2 spustio cijene top modela mobitela uz pretplatu:
    Samsung Galaxy S Plus od 1886 do 2246 kn (1886 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    Samsung Galaxy SII od 3596 do 3956 kn (3596 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    HTC Sensation od 3056 do 3416 kn (3056 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn) (na bonove 3345 kn)
    HTC Evo 3D od 2246 do 1886 kn (1886 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn) (na bonove 1945 kn!)
    Nokia N9 od 3506 do 3866 kn (3506 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)

    30.3.2012.: Tele2 povisio cijene top modela mobitela uz pretplatu:
    Sony Xperia S od 3416 do 3776 kn (3416 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn) (na bonove 3345 kn!!!)
    Zadnji uredio ispravljach : 10-04-2012 u 17:55

  13. #13
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jan 2012
    Operater
    Tele2 / T-Mobile
    Postova
    55
    Bodovi
    4.575
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.575, Nivo: 16
    Bodovi: 4.575, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

  14. #14
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    30.3.2012.: Tele2 spustio cijene top modela mobitela uz pretplatu:
    HTC Evo 3D od 1886 do 2246 kn (1886 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn) (na bonove 1945 kn!)
    HTC Sensation od 3056 do 3416 kn (3056 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn) (na bonove 3345 kn)
    Nokia N9 od 3506 do 3866 kn (3506 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    Samsung Galaxy S Plus od 1886 do 2246 kn (1886 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    Samsung Galaxy SII od 3596 do 3956 kn (3596 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)

    30.3.2012.: Tele2 povisio cijene top modela mobitela uz pretplatu:
    Sony Xperia S od 3416 do 3776 kn (3416 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn) (na bonove 3345 kn!!!)
    05.04.2012.: Tele2 spustio cijene top modela mobitela uz pretplatu:
    HTC Evo 3D od 1676 do 1996 kn (1676 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    HTC Sensation od 2716 do 3036 kn (2716 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    Nokia N9 od 3116 do 3436 kn (3116 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    Samsung Galaxy S Plus od 1676 do 1996 kn (1676 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    Samsung Galaxy SII od 3196 do 3516 kn (3196 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)
    Sony Xperia S od 3036 do 3356 kn (3036 kn u mjesečnoj potrošnji 150kn)

    KOMENTAR:
    drugo pojeftinjenje cijena u 7 dana, ali daleko iznad cijena koje su imali do 1.12.2011.
    Zadnji uredio ispravljach : 10-04-2012 u 17:59

  15. #15
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Huawei Vision uskoro u Tele2:

    - prepaid 2045 kn

    prema informaciji sa ovog linka:

    http://www.gadgeterija.net/2012/03/2...huawei-vision/



    EDIT;
    Ispravak, na webu za bonove je 1995kn i pojavio se ne tele2 stranici:

    http://www.tele2.hr/privatni-korisni...0-vision/d306/
    Zadnji uredio Inovator : 23-03-2012 u 19:19

  16. #16
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S24 Ultra, Tab S9
    Operater
    Telemach
    Godina
    41
    Postova
    970
    Bodovi
    22.983
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Bodovi: 22.983, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

  17. #17
    Svježe registriran Postignuća:
    3 months registered500 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2012
    Postova
    5
    Bodovi
    661
    Nivo
    5
    Bodovi: 661, Nivo: 5
    Bodovi: 661, Nivo: 5
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tele 2 spustio cijene mobitela uz pretplatu. Neka neka ima bit da je panika...

  18. #18
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xiaomi Mi9T
    Operater
    TELE2
    Postova
    528
    Bodovi
    15.087
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gladni Pregledaj post
    Tele 2 spustio cijene mobitela uz pretplatu. Neka neka ima bit da je panika...
    pa i vrijeme je, do sad kad sam gledao cijene uređaja na bonove i pretplatu su gotovo bile iste!

  19. #19
    Svježe registriran Postignuća:
    3 months registered500 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2012
    Postova
    5
    Bodovi
    661
    Nivo
    5
    Bodovi: 661, Nivo: 5
    Bodovi: 661, Nivo: 5
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kad sam pisao post bile su cijene snizene otprilike 1000 kn??? Evo sad gledam opet vratili na staro???

  20. #20
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Na tele2 danas u 20.15 super iznenađenje...počelo odbrojavanje na njihovim stranicama!
    Očekujem xperiu S za 1 kn na tarifi 200 i imaju pretplatnika
    Ako tako može i u austriji gdje je bolji standard onda da vidimo sad!
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  21. #21
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @maher22, mislim da previše očekuješ

  22. #22
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post
    @maher22, mislim da previše očekuješ
    A znam...al kad blokiraju cijelu svoju stranicu radi takvog oglasa onda ipak nešto očekujem
    Na kraju krajeva ajd bar opet da vrate bolju ponudu uređaja za pretplatnike jer ovo do sada i nije bilo nešto.
    Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!

  23. #23
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC EVO 3D
    Operater
    vIp,tele2
    Postova
    390
    Bodovi
    5.575
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.575, Nivo: 17
    Bodovi: 5.575, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    htc evo 3d i galaxy s plus ista cijena.

  24. #24
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC EVO 3D
    Operater
    Tele2
    Postova
    162
    Bodovi
    9.871
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.871, Nivo: 23
    Bodovi: 9.871, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sony xperia S se više ne nalazi na njihovom werbu u ponudi ...

  25. #25
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorola Motoluxe za 1945kn (bonovi)

    http://www.tele2.hr/privatni-korisni...motoluxe/d308/

    Nestalo je HTC Evo 3D sa weba, a i onaj novi Huawei za cca. 2000kn


 
+ Odgovori na temu
Stranica 68 od 74 PrvaPrva ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tomato - ponuda mobitela
    By jsp_m in forum Tomato
    Odgovora: 107
    Posljednji post: 09-07-2020, 09:34
  2. T-mobile - ponuda mobitela
    By Ico in forum T - Mobile
    Odgovora: 1059
    Posljednji post: 14-01-2017, 05:41
  3. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  4. Tele2 Bla-Bla Šššš...Šlapa! ponuda
    By sms freak in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-06-2006, 17:48
  5. t-mobile ponuda mobitela
    By bbbrljo in forum T - Mobile
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 21-08-2005, 16:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove