Samsung I9100 Galaxy S II
- Android OS v2.3 (Gingerbread)
- 1.2 GHz ARM Cortex-A9 procesor, Orion čipset
- Video: FullHD (1080p)
Slobodna prodaja 4395,00 kn
![]()
Samsung I9100 Galaxy S II
- Android OS v2.3 (Gingerbread)
- 1.2 GHz ARM Cortex-A9 procesor, Orion čipset
- Video: FullHD (1080p)
Slobodna prodaja 4395,00 kn
![]()
uskoro wildfire S i sensation,
X10 mini pro - 995kn prepaid
Xperia neo - dostupno
Xperia arc - dostupno
Cijene za HTC su objavljene.......
Moj izbor je OK, svakako ne jeftin no ipak je prihvatljiv na pretplatu![]()
ONE X & Sensation & Desire by HTC
novo u ponudi
HTC cha cha
cijena mobilnog uredaja 2495kn
http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www...aid&mobile=838
HTC sensation
cijena uredaja 4695kn
http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www...aid&mobile=839
HTC wildfire s
cijena uredaja 1995kn
http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www...aid&mobile=840
![]()
----------Sony Ericsson----------
***novo u ponudi***
sony ericsson sk17i mini pro
cijena samog uredaja 2095kn
http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www...aid&mobile=850
![]()
----------Sony Ericsson----------
Jesu to makli x10 mini pro iz ponude na bonove za 995 kn,nema ga vise?
Meni se ovo ne čini uopće loše za 100€ u start paketu /745,00 Kn
Huawei U8650 Sonic:
http://www.huaweidevice.com/worldwid...eId=3745&tab=0
Ekran 3,5", Gingerbread, kamera 3,2MP
http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www...bile=853#specs
1045kn samo uređaj,lijep je mobitel!
***novo u ponudi***
sony ericsson xperia mini
cijena samog uredaja 1595kn
http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www...paid&mobile=60
![]()
----------Sony Ericsson----------
Ja sam danas u Os vidio da i dalje nude za 995kn za nove a moze se dobiti i za 895kn za stare prepaid korisnike!?!
895 za stare korisnike i prijenos broja, za nove korisnike je nema.
@sheep1501
Kazem ti da su mi u Tele2 centru jucer nudili na bonove za 995kn, a kad sam pitao imaju li za korisnike starije od godinu dana, potvrdio je i cijena je 895kn.
(Ako oni lazu onda i ja...)
EDIT:
Pojavio se i na web shopu:
http://goo.gl/c3rq0
Zadnji uredio 10aLEX : 19-09-2011 u 15:40
Sony Ericsson YENDO - Na bonove 595 kn -> http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www...aid&mobile=705
Alcatel OT 990 - 895 kn na bonove -> http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www...aid&mobile=274
mogu reci da je ovaj alcatel super,lijep kamera 5mpx,bljeskalica...a jeftin
Sony Ericsson Xperia Ray
http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www...aid&mobile=854
Već neko vrijeme u ponudi: B7510 Galaxy Pro
Froyo, ekran 2,8 inča 320x240, proc 800 mHz, kamera 3,2 AF
1.295,00 Kn novi ugovor MMP100 na godinu dana bez trajnog naloga
i još jedan dual sim: Samsung C3752 (ekran 240x320 2,4 inča, MicroSD do 16GB kamera 3,0 MP)
Na bonove 595,00 Kn, a na novi ugovor 12mj MMP100 bez tr.naloga 545,00!
http://www.tele2.hr/privatni-korisni...k-chrome/d137/
Nokia 5230 koje neko vrijeme nije bilo...1045 kn
a ja je prije vise od godinu dana kupio za 995 kn :O
Alcatel OT-361 Cashmere grey : 195kn paket
http://www.tele2.hr/privatni-korisni...ere-grey/d290/
Samsung E1230 titanium silver :
195kn paket
http://www.tele2.hr/privatni-korisni...m-silver/d286/
novo na bonove:
http://www.tele2.hr/privatni-korisni...eli/na-bonove/
Samsung I9100 Galaxy S II
3 945 kn
HTC Sensation
3 645 kn
Sony Ericsson LT15 Xperia Arc
3 045 kn
Nokia N8
2 645 kn
Nokia E6-00
2 545 kn
LG Optimus 2X P990
2 445 kn
Samsung i9023 Nexus S
2 345 kn
Sony Ericsson ST18 Xperia Ray Gold
2 245 kn
Nokia C7-00 charcoal black
2 245 kn
Samsung B7722
2 195 kn
HTC Desire Z
2 145 kn
HTC ChaCha
1 945 kn
Samsung S5830 Galaxy Ace
1 845 kn
Sony Ericsson MT11 Neo V
1 750 kn
Sony Ericsson SK17i Mini Pro
1 645 kn
HTC Wildfire S
1 645 kn
Motorola Flipout
1 445 kn
Sony Ericsson ST15i Xperia mini
1 245 kn
Sony Ericsson J20 Hazel
945 kn
Sony Ericsson X8
695 kn
Samsung I5800 Galaxy 3 black
695 kn
uglavnom ima i nelosih mobitela po nelosim cijenama... tu mislim na sony ericsson mini i neoV
----------Sony Ericsson----------
ja stvarno ne razumijem dal su oni normalni...
kakve su im to cijene..
evo npr. Samsung Galaxy 3:
Bonovi - 695 kn
Slobodna prodaja - 895 kn
Produljenje pretplate - 1 695 kn
http://www.tele2.hr/privatni-korisni...-3-black/d187/
Mislim da moras ovu temu procitati da bi vidio o cemu je rijec:
Bez-subvencija-na-telefone-nova-politika-operatera?
http://cafe.mobil.hr/threads/73155-B...92#post1006592
Nemogu vjerovat.stvarno sam iznenaden ovoliko velikom ponudom mobitela na bonove,a pogotovo sa x8.pocetak prosinca i vec pocinju snizenja.moglo bi biti ko prije par godina,kad su vip tele2 i t mobile doslovno do kraja godine se natjecali,i svaki tjedan snizavali cijene mobitela.x8 je u vipu 999kn,tmobile spusta na 798kn,a tele2 na 745kn.uf,jedino mi nije jasna cijena oko x8,web shop cijena 595kn,zatim iznad pise redovna ponuda 695kn,a u start paketu na bonove 745kn,i tako svagdi pise druga cijena,uopce ne kuzim nista vise.al cekat cu da vidim oce vip ista sniziti.a onda kupujem...
na njihovim stranicama mislim da ni njima samima nisu jasne cijene!
tražim staroj mob. do nekih 300, 400kn max, gledo alcatele one (preklopni i tach oba crvena fina ženska) i sad web cijena 45kn do koje nikako nemogu doći, cijena za nove i nju kao staru korisnicu je jednaka...u trgovini treča cijena, nemaju pojma o net cijenama...
Bookmarks