Ima li kakvih informacija o eventualnom dolasku Nokie C3 (one s qwerty tipk., negdje je zovu i C3-00)? Ima ih po oglasnicima, vidim i testove po nekim nasim stranicama, ali nigdje kod operatera. Unaprijed hvala!
Sada Tele2 ima vise QWERTY telefona nego ostala dva operatera zajedno!![]()
jel se to meni čini ili su smanjili malo cijene X8? ili se meni neš pomiješalo..
kad mi istekne ugovor, "možda" ga produljim ali samo na 12 mjeseci.. KO 50 ili 100.. ali opet, onda je mob 900kn što je opet previše..
Motorola Starling NEW U TELE2 PONUDI NA BONOVE-PAKET 595KN
http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www...aid&mobile=653
Ma nema teorije da su oba zakljucana.
uskoro x8 i u bla bla ponudi
GT540 OPTIMUS 845 kn, bla bla.
ma nek se gone, 100kn samo jeftinije na PRODUZENJE MMP50, sad su mi prekipili... :@
895kn je optimus---
Sramota -.-. Lg optimus 795kn u web shopu ili ako je netko već postojeći korisnik, a 800kn košta za nove pretplatnike na tarifu 50 na dvije godine!!!??
Tko im sastavlja te cijene ne ide mi u glavu. 595kn produljenje pretplate na tarifu 300 na 12 mjeseci XD.
A jeftin je jer je lg, android 1.6, rezistivni ekran itd. Ipak uz sve nedostatke za te novce mislim da se isplati![]()
Ma sad su ga stavili tako jer im je x8 na bonbon pomutio stvar...a da je na pretplati previše jest. Mislim da će im i x8 biti nekih 900-1000 kn.
Poludili su sa cijenama za prepaid. Telefoni su abnormalno pojeftinili. Mali Alcatel 255 sa qwertyem za nove korisnike skinuli na 155,00, Samsung S5230 za postojeće korisnike na 595,00 (odgovor Simpi), mali touch Samsung C3300 za postojeće 295,00;
pojavila se i konačno i Nokia 5228 za postojeće korisnike za 795,00.
Teško mi je vidjeti razlog zašto bi netko uz ove cijene imao pretplatu na Tele2. Staviš bon od 100 Kn mjesečno i nema teorije da ga možeš potrošit, a nitko ne ne davi računima, ugovorima i imaš više pogodnosti, a telefoni (bar za one ne prezahtjevne) su sad za kikiriki.
dobra cijena. i jos jedan dokaz koliki kreteni su svi tele2 pretplatnici.
Zašto bi tele2 pretplatnici bili kreteni?? Pa nekima odgovara biti na pretplati i uzeti mobitel koji nije na prepaidu uopće u ponudi a opet jeftiniji nego u slobodnoj prodaji...
ovaj S5230,JE 595kn na web shop.,inace je 695kn.,ipak u simpi je 598kn u paketu.,ipak im je to jeftinije... a ovaj C3300 je super 395kn u paketu.,dok je u vipu 599kn.,totalno preskupo.,sad bi bio red da ga i vip pojeftini na negdje 350kn.,a možda i bude utrka sa cijenama mobitela prije 2 godine kao za bozic.,iz dana u dan utrkka vipa.,teleta i simpe.,sjecam se kako su pojeftinjivali mobitele do božića.,daj bože da bude i ove godine tako.,počeli su snižavati pozive.,e sad ajmo malo i na mobitele![]()
Ne u redovnoj ponudi, već u Tisak Media centrima.
ja mislim da cu se pozdravit s telcima, stvarno mi ih je preko glave
@maher22.. molim te pa kaj rade, ti im se obvezujes na DVIJE godine placat, i nema nista, a svako malo za bla-bla nekaj izmisle (a i jos imam rpoblema sa provjerama potrosnje, i sa racunom). ja se smatram kretenom jel si takvo sto dopustam, i trenutno sam 90% siguran da im necu produzit ugovor, stovise necu ostat u tele2 uopce
eto odgovora zasto smo mi pretplatnici kreteni. da,izbor uredjaja nije jednak,ali novi u oglasima kostaju kao i u tele2 pretplati. nikakva prednost nije biti pretplatnik,cak je i obracunska jedinica manja na prepaidu.
i da,optimus ima puno bolju bateriju od x8,ekran i nije losiji iako jerezistivni. a android sluzbeno ide na 2.1,tako da....ko zeli jeftin android nece pogresiti
Bookmarks