Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 65 od 74 PrvaPrva ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.601 do 1.625 od 2188

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    ajFon triGeEs
    Operater
    Tmobile
    Godina
    46
    Postova
    631
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao djibuti Pregledaj post
    Cijene uključuju PDV. Uređaj radi s Tele2 SIM karticom. To je s njihove stranice, jel to zato što im je to uobičajen tekst za svaki model mobitela, ili su stvarno napravili glupost. Pa nisu valjda oba sima zaključani na tele2. Jel zna netko nešto više o tome.
    to im je defaultno kod svakog telefona. svi dual simovi imaju samo SIM1 lockan na Tele2 dok je naravno SIM2 slobodan...

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Postova
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima li kakvih informacija o eventualnom dolasku Nokie C3 (one s qwerty tipk., negdje je zovu i C3-00)? Ima ih po oglasnicima, vidim i testove po nekim nasim stranicama, ali nigdje kod operatera. Unaprijed hvala!

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao m4816k Pregledaj post
    Ima li kakvih informacija o eventualnom dolasku Nokie C3 (one s qwerty tipk., negdje je zovu i C3-00)? Ima ih po oglasnicima, vidim i testove po nekim nasim stranicama, ali nigdje kod operatera. Unaprijed hvala!
    Imas onaj Alcatel OT-800 jako slican njemu i to samo za 300kn (webshop)! Ja ga imam i sasvim sam zadovoljan onim sto nudi a i samom qwerty tipkovnicom.

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sada Tele2 ima vise QWERTY telefona nego ostala dva operatera zajedno!

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    CPS
    Mobitel
    Huawei G6-L11
    Operater
    BonBon
    Godina
    41
    Postova
    197
    Bodovi
    15.927
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.927, Nivo: 30
    Bodovi: 15.927, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel se to meni čini ili su smanjili malo cijene X8? ili se meni neš pomiješalo..

    kad mi istekne ugovor, "možda" ga produljim ali samo na 12 mjeseci.. KO 50 ili 100.. ali opet, onda je mob 900kn što je opet previše..

  6. 'Hvala' kaže:


  7. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorola Starling NEW U TELE2 PONUDI NA BONOVE-PAKET 595KN

    http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www...aid&mobile=653

  8. #7
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Postova
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Expresso Pregledaj post
    Motorola Starling NEW U TELE2 PONUDI NA BONOVE-PAKET 595KN

    http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www...aid&mobile=653
    Ima tko pouzdanu informaciju jesu li na ovom uredjaju oba SIM porta (slota) zakljucana na Tele2 ili samo jedan? Thnx!

  9. #8
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao m4816k Pregledaj post
    Ima tko pouzdanu informaciju jesu li na ovom uredjaju oba SIM porta (slota) zakljucana na Tele2 ili samo jedan? Thnx!
    Ako je zaključan, onda je samo jedan. Bar je to bila praksa sa Samsunzima. A u suprotnom dual sim gubi svoj smisao
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  10. #9
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Sony Ericsson, Samsung
    Operater
    Vip, Tele2
    Postova
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma nema teorije da su oba zakljucana.

  11. #10
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    DHD SGS N8
    Operater
    tele2/bonbon
    Postova
    518
    Bodovi
    9.969
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.969, Nivo: 23
    Bodovi: 9.969, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uskoro x8 i u bla bla ponudi

  12. #11
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    DHD SGS N8
    Operater
    tele2/bonbon
    Postova
    518
    Bodovi
    9.969
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.969, Nivo: 23
    Bodovi: 9.969, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GT540 OPTIMUS 845 kn, bla bla.

  13. #12
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Sony Ericsson, Samsung
    Operater
    Vip, Tele2
    Postova
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sheep1501 Pregledaj post
    GT540 OPTIMUS 845 kn, bla bla.
    nemogu vjerovat da je optimus tako jeftin wtf????

  14. #13
    Registered User Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Sep 2010
    Postova
    423
    Bodovi
    3.113
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.113, Nivo: 13
    Bodovi: 3.113, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma nek se gone, 100kn samo jeftinije na PRODUZENJE MMP50, sad su mi prekipili... :@

  15. #14
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    895kn je optimus---

  16. #15
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Folnegovićevo naselje/Zagreb
    Mobitel
    Samsung s5230, Xperia X8
    Operater
    Tele2, BonBon
    Godina
    36
    Postova
    375
    Bodovi
    8.551
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.551, Nivo: 22
    Bodovi: 8.551, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 19,0%
    Ukupna aktivnost: 19,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sramota -.-. Lg optimus 795kn u web shopu ili ako je netko već postojeći korisnik, a 800kn košta za nove pretplatnike na tarifu 50 na dvije godine!!!??
    Tko im sastavlja te cijene ne ide mi u glavu. 595kn produljenje pretplate na tarifu 300 na 12 mjeseci XD.

    A jeftin je jer je lg, android 1.6, rezistivni ekran itd. Ipak uz sve nedostatke za te novce mislim da se isplati

  17. 'Hvala' kaže:


  18. #16
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma sad su ga stavili tako jer im je x8 na bonbon pomutio stvar...a da je na pretplati previše jest. Mislim da će im i x8 biti nekih 900-1000 kn.

  19. #17
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    Xperia Miro, Meanit Twin
    Operater
    Vip,T2
    Postova
    245
    Bodovi
    8.087
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poludili su sa cijenama za prepaid. Telefoni su abnormalno pojeftinili. Mali Alcatel 255 sa qwertyem za nove korisnike skinuli na 155,00, Samsung S5230 za postojeće korisnike na 595,00 (odgovor Simpi), mali touch Samsung C3300 za postojeće 295,00;
    pojavila se i konačno i Nokia 5228 za postojeće korisnike za 795,00.

    Teško mi je vidjeti razlog zašto bi netko uz ove cijene imao pretplatu na Tele2. Staviš bon od 100 Kn mjesečno i nema teorije da ga možeš potrošit, a nitko ne ne davi računima, ugovorima i imaš više pogodnosti, a telefoni (bar za one ne prezahtjevne) su sad za kikiriki.

  20. #18
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dobra cijena. i jos jedan dokaz koliki kreteni su svi tele2 pretplatnici.

  21. 'Hvala' kaže:


  22. #19
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zašto bi tele2 pretplatnici bili kreteni?? Pa nekima odgovara biti na pretplati i uzeti mobitel koji nije na prepaidu uopće u ponudi a opet jeftiniji nego u slobodnoj prodaji...

  23. #20
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ovaj S5230,JE 595kn na web shop.,inace je 695kn.,ipak u simpi je 598kn u paketu.,ipak im je to jeftinije... a ovaj C3300 je super 395kn u paketu.,dok je u vipu 599kn.,totalno preskupo.,sad bi bio red da ga i vip pojeftini na negdje 350kn.,a možda i bude utrka sa cijenama mobitela prije 2 godine kao za bozic.,iz dana u dan utrkka vipa.,teleta i simpe.,sjecam se kako su pojeftinjivali mobitele do božića.,daj bože da bude i ove godine tako.,počeli su snižavati pozive.,e sad ajmo malo i na mobitele

  24. #21
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Expresso Pregledaj post
    ovaj S5230,JE 595kn na web shop.,inace je 695kn.,ipak u simpi je 598kn u paketu.,ipak im je to jeftinije... a ovaj C3300 je super 395kn u paketu.,dok je u vipu 599kn.,totalno preskupo
    S5230 u simpa ponudi nema uopce,a kamoli po 598kn
    Popravlja teel2 ponudu, ovaj optimus za 895kn je dobra kupnja,iako nekako najboljim izborom mi se cini ot-255 za kikiriki,ful tipkovnica bez kamere i ostalih didji,za 155kn/95kn vrijedi bar za probati ga.

  25. #22
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Router Pregledaj post
    S5230 u simpa ponudi nema uopce,a kamoli po 598kn
    Popravlja teel2 ponudu, ovaj optimus za 895kn je dobra kupnja,iako nekako najboljim izborom mi se cini ot-255 za kikiriki,ful tipkovnica bez kamere i ostalih didji,za 155kn/95kn vrijedi bar za probati ga.
    ma vidio sam reklamu za jedan samsung u t-mobile za 598kn mislio sam da je to taj...

  26. #23
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    Xperia Miro, Meanit Twin
    Operater
    Vip,T2
    Postova
    245
    Bodovi
    8.087
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne u redovnoj ponudi, već u Tisak Media centrima.

  27. #24
    Registered User Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Sep 2010
    Postova
    423
    Bodovi
    3.113
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.113, Nivo: 13
    Bodovi: 3.113, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja mislim da cu se pozdravit s telcima, stvarno mi ih je preko glave

    @maher22.. molim te pa kaj rade, ti im se obvezujes na DVIJE godine placat, i nema nista, a svako malo za bla-bla nekaj izmisle (a i jos imam rpoblema sa provjerama potrosnje, i sa racunom). ja se smatram kretenom jel si takvo sto dopustam, i trenutno sam 90% siguran da im necu produzit ugovor, stovise necu ostat u tele2 uopce

  28. #25
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eto odgovora zasto smo mi pretplatnici kreteni. da,izbor uredjaja nije jednak,ali novi u oglasima kostaju kao i u tele2 pretplati. nikakva prednost nije biti pretplatnik,cak je i obracunska jedinica manja na prepaidu.

    i da,optimus ima puno bolju bateriju od x8,ekran i nije losiji iako jerezistivni. a android sluzbeno ide na 2.1,tako da....ko zeli jeftin android nece pogresiti

  29. 'Hvala' kaže:



 
+ Odgovori na temu
Stranica 65 od 74 PrvaPrva ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tomato - ponuda mobitela
    By jsp_m in forum Tomato
    Odgovora: 107
    Posljednji post: 09-07-2020, 09:34
  2. T-mobile - ponuda mobitela
    By Ico in forum T - Mobile
    Odgovora: 1059
    Posljednji post: 14-01-2017, 05:41
  3. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  4. Tele2 Bla-Bla Šššš...Šlapa! ponuda
    By sms freak in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-06-2006, 17:48
  5. t-mobile ponuda mobitela
    By bbbrljo in forum T - Mobile
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 21-08-2005, 16:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove