Bas me zanima cijena Omnie HD
Bas me zanima cijena Omnie HD
Ima li kakvih informacija o mogućem skorom dolasko SE W995?
U VIPa je stigao pa da se ne zaletim, ako bi mogao brzo i u Tele2 (naravno, mislim na ponudu za pretplatnike, jer sigurno neće skoro u prepaid pakete).
Novo u ponudi
Samsung S8000 2445 MMP50kn
--Totaln rasprodaja--
http://www.tele2.hr/telefoni/totalna_rasprodaja.html
-navali narode
***There isn’t a perfect smartphone out there. There’s always something for anyone to love or hate.***
Pa jel misle ovi tuljani više nabavljat nove mobitele: 5530, 5230, corby, starW, itd?
Ima li šanse da se u bližoj budućnosti pojave novi mobiteli u Tele2 ponudi? Već odavna ništa nova...
... pax in domus!!!
mene to isto zanima. istice mi uskoro ugovor, ako bude nesto novo i povoljno, rado bih ga produzio.
HTC Hero 2795.00
HTC TouchPro2 3445.00
moze cijena za 150, trajni nalog i produzivanje na 24 mjeseca?
posejdon1, reci mi imaš li kakve informacije o eventualnoj ponudi SE Satio ili Nokia N97 mobitela i hoće li se nuditi nekakve "jače" podatkovne tarife? (1 GB i više) Hvala ti! (znam da znaš)![]()
... pax in domus!!!
.
@ posjedon1
.
A kada dolaze gospoda iz HTC-a ?
Sad opet moram smisljati kako kupiti HD-a
.
Sta se krije pod "USKORO" na tele2.hr ???
.
Zadnji uredio kokibj : 16-10-2009 u 20:30 Razlog: Upravo vidjeh.......
ONE X & Sensation & Desire by HTC
Može li se uskoro očekivati pad cijena starijih modela? Konkretno me zanima Nokia 5800 XM produljenje uz minimalnu potrošnju 150, bez TN.
P.S. Mali off topic, mogu li kupiti mobitel prije nego bude zadnji račun proknjižen, s obzirom da je proša 20. (račun mi je došao 16.!!!), jer neispravnu SIM karticu nisam mogao zamijeniti dok nije sjela uplata?
Nokia: 3310 -> 3330 - > 7650 -> 3650 -> N70 -> 6288 -> 5800 XM
Glupa 6288 pola života provela u Mobisa, sad strahujem da 5800 ne doživi isti scenarij
Mislim da su neki mobovi povoljnji...mozda povodom 4godine i tih sad noviteta?
http://www.tele2.hr/telefoni/tele2_b..._telefona.html
Nokia 7210 za 495 i 3120 za 545kn.svaki je 50kn pojeftinio!
Ispravak, Nokie 7210 3120c i SE C510 su pojeftinili 100 kuna.
a LG Viewty za 300.
EDIT: cini mi se da su i 6303 i U9 nešto jeftiniji.
Posejdon1 ?![]()
opa, 2 htc-a kod tele2.... baš me zanima dal postoji kakva šansa da se i hd2 pojavi kod telea
Zadnji uredio tomcus : 18-10-2009 u 21:56
imam jedno pitanje, da li se moze ocekivati Nokia N900?
znam da je gotovo nemoguce dati odgovor na to, mobitel jos nije u prodaji, ali mozda postoje neke informacije.
Ne radi stranica dobro.Neke cijene mobitela su potpuno drugačije nego prije..Naprimjer Motorola ZN5.
recesijua .. a zasto ne motorola zn5 je dobar mob po meni
Bookmarks