Kako i jdabic1 kaze, i nije neka ponuda. Vezes se 18 mjeseci, za 200kn ustede. Ne isplati se.
Kako i jdabic1 kaze, i nije neka ponuda. Vezes se 18 mjeseci, za 200kn ustede. Ne isplati se.
E da je bar BlaBla za te noce, to bi vec privuklo im novih korisnika.
recimo nokia 6230i kosta koliko i u vipu cak je on jeftiniji za 4kn..al bitna stvar je da je ugovor na 12mj a ne 18 mj sto je znatno manje..Izvorno postao xianfu
ako ce v3 stvarno biti 1395 kunica,to je zaista povoljno.![]()
![]()
![]()
Izvorno postao zmija
da negovori gluposti...nemoze nikako biti povoljno..ipak moras biti na mrezi 18 mjeseci...
kako to moze biti povoljno???????!!
Slažem se, za par stotina kuna obveza 18 mjeseci... treba kao vani besplatan uređaj uz ugovor na 12 mjeseci (razni modeli uređaja, kod većine europskih mobilnih providera)Izvorno postao revo
Nije ovo za mene ...
Ili za 1 KunuIzvorno postao tomislav10
![]()
Jedna ko nijednaIzvorno postao RAUL
![]()
Nije ovo za mene ...
sve je tocno al sada me zanima mobitel samo kad bi kupovao v3 uzeo bi je u simpa paketu i dekodirao prije nego potpisao njima na 18mj...Izvorno postao Router
Ako kupiš u tele2 barem ne piše gore na mobu --T-Mobile--Izvorno postao jdabic1
![]()
isto je to malo puno za v3, u zadnjih par mijeseci cijena joj je drastično pala, a i pun ku*** ekipe ima taj mob...
Pa, čovjek valjda očekuje "vrhunsku" uslugu i ponudu, ali i paprene cijene uz to. Bar ima na biranje...
vi svi ko da stalno zaboravljate da uz telefon za kunu ide i recimo 24mjeseca po 150kn min sto je bar meni - mnogo .
ovo za v3- ne bi je uzeo ni pod razno kad za 1695 kn ide 6230i sa pravom garancijom i 18mjeseci sam tele
@ JBT && ojpi smirite živce, ne toleriramo vrijeđanje, bez obzira na povode, svako sljedeće kažnjavamo
@ OSTALI držite se teme![]()
Zadnji uredio Inovator : 04-02-2006 u 00:40
Kao što Frish reče, dosta je meni tih "vrhunskih" usluga.
A glede yebačkog moba za 1 kunu, zaboravite. Nije u pitanju samo konkurencija, nego i veličina tržišta, a ono je relativno malo.
Tele2 je jeftina imitacija!
Kako ne kužite? Sada daju sve jeftino kako bi privukli kupce i probili se na tržište,a onda kad ostvare naum bit će isto kao i kod drugih operatera,ako ne i skuplje!
Kako bi rekla seven of nine - explain!Izvorno postao Aragorn
Daj neki primjer. Ima li neki presedan?
A osim toga Tele2 još nema ni svoju mrežu (na nekim mjestima da) pa koristi onu od VIP-a!
Jesi smiješan. Ti si sad na vipu i plaćaš visoke cijene, ja sam na tele2 i plaćam niske cijene. Ako tele2 povisi cijene i bude skuplji nego vip ili t-mobile (to je nemoguće) idem na povoljnijeg operatera. Ja ću uvijek plaćat najmanje, a ti ćeš uvijek plaćat vipu.Izvorno postao Aragorn
![]()
Da. Vjerojatno su uspijeli cijelu Europu tako zavarati. Svi su nasjeli na Tele2 trik i sad svi plaćaju danak... Eh, naivni narode...
![]()
pa nek bude,tako. tada cu svoj zlatni tele broj prodat nekom naivnom za dobre pare i prec na jeftinijige operatera. sada mi je sasvim udobno
tears stream down your face when you lose something you cannot replace...
a sta je u tome lose sto tele2 koristi vip-ovu infrastrukturu?bas zato i moze ponuditi nize cijene!!
to nije kljucni razlog...Izvorno postao zmija
tele2 PRIVREMENO moze koristiti vip-ovu infrastrukturu, a za to vrijeme mora raditi na izgradjivanju vlastite mreze. sto iziskuje takodjer dosta troskova ("paket" od 3 bazne stanice koji se postavlja na jednu lokaciju navodno iziskuje oko pola milijuna eura troskova, zajedno s lokacijskim dozvolama...)
CILJ njihove politike je ponuditi nize cijene, a ona proizlazi iz nacina poslovanja - ustede na troskovima, dakle oni ti nece poslati racun i 10 stranica promo materijala tiskanih na najskupljem papiru u boji, vec ces dobiti racun koji je isprintan na obicnom crnom bijelom lasercu na recikliranom papiru; takodjer ustede se postizu npr stednjom uredskog pribora (pa i wc papira), sto manjim marketinskim troskovima (dakle, sto se tice snimanja reklama, "angaziranjem" kartonskih dublera za poznate osobe, i bez dovodjenja obitelji eskima kojima ces platiti apartman u Sheratonu za vrijeme snimanja reklame i povratni let prvom klasom - kao sto je to napravio jedan nas operater, bas dobro sto sam se ovog sjetio
), i jos puno toga... je li sad malo jasnije?
uostalom, jos jedan primjer su ti avio kompanije niskog budzeta - na kraju opet stignes na odrediste, jedino sto neces dobiti sendvic, sok i kavu putem![]()
Zadnji uredio pppprrrr : 05-02-2006 u 22:00
jeste.hvala na iscrpnom objasnjenju.
Danas dodan u tele2 ponudu samsung e760 za 1795kn na pretplati.
http://www.tele2.hr/rates/mobile/samsunge760/
Bookmarks