Nema na čemu![]()
Nema na čemu![]()
There are no shortcuts in evolution.
Ma šišaš ti to... Možda malo manje troši bateriju, ali to nema veze... Ja se nebi bunio da malo glasnije svira, jer baterija i onako traje dosta...
Zadnji uredio Ico : 27-03-2006 u 06:57
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Cini se da ti je mob brandiran (Vodafone, T-Mobile), a za njih update firmwarea izlazi rijetko ili nikad.
IMHO, najbolje ti je da si stavis cisti firmware (XS++, Wotan, DaVinci, ...). Upute i tutoriale imas tu na forumu.
Nije brandiran, kupljen je preko oglasnika(nov zapakiran).
Bookmarks