ko kaze da nisu kompatibilni to su 2 hardwerski pozpuno identicna moba pa cak i w800
pa zasto onda nebi bili kompatibilnimoj frend ima d750i sa softwarom od k750i i sve radi savrseno
ko kaze da nisu kompatibilni to su 2 hardwerski pozpuno identicna moba pa cak i w800
pa zasto onda nebi bili kompatibilnimoj frend ima d750i sa softwarom od k750i i sve radi savrseno
Da,mislio sam na service update.Znači on prepozna koji imam i automatski mi napravi update do posljednje verzije softwarea.Valjda je tako.Dosad nisam uopće pokušavao update-ati svoj mobitel.Skroz sam zadovoljan sa svime.Kad bi napravili neki update koji bi donio opciju zaključavanja poruka,odmah bi ga skinuo..
evo upravo nadogradio na R1BC002. sve proslo u redu
evo ovo je promijenjeno
makar se i meni cini da je nekako ekran, da su boje cisije, tj. jasnije se vide- Released on SEUS for the K750 on 9/3/06.
- Free memory is now listed in MB instead of KB.
- Slight increase in speaker and headphone volume.
- Slight increase in phone responsiveness.
Zadnji uredio imaticx : 10-03-2006 u 20:10
iPhone 5s 16 GB
Ja sam pronašao jedan po meni problem u novom softu (R1BC002) - glede kamere - radi se o kvadratiću koji označava područje fokusiranja, koji se je sa starim softom vidio stalno, a sada se pojavljuje samo kada stisneš gumb za slikanje na pola. Mene ovo jako živcira.Izvorno postao imatic
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
Izvorno postao whiteboy
ne razumijem te pa i trebaš svaki put stisnut gumb do pola radi auto fokusa
nakon toga i nije bitno jel imaš kvadratić ili nemaš![]()
Bitno je kada želiš namjestiti kadar, pa da unaprijed znaš točno koju točku će fokusirati, a ne tek kad stisneš do pola, pa onda skužiš da si možda malo i fulao i moraš namještat i ponovno stiskat do pola... a ima i situacija kada želiš da ti je primarna točka fokusa drukčija od onoga što u stvari slikaš, pa ti je opet potreban kvadratić i prije stiskanja da bi uopće namjstio željenu točku fokusa. uglavnom iritantno i troši bateriju uzalud...Izvorno postao damgol
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
Zanimljivo je da w800 i D750 nemaju baš nikakve probleme sa joystickom dok k750 i općenito k serija redovito štekaju!!!![]()
Zadnji uredio wildbabe : 10-03-2006 u 23:20
da pitam jel se taj update radi s običnim ili s nekim posebnim kablom
s onim obicnim sto dobijes uz njega![]()
iPhone 5s 16 GB
Jooooj, jos nije izasao za W800, aaahhhhhh, necu da se igram.![]()
Poz...
Razmišljam o kupnji D750i, pa me zanima da li netko zna da li bi mi ovi u Em-u besplatni stavili softver od k750i??
Vidim da ste se raspisali o to update-u, pa me zanima da li postoji i za d750i, i da li povećan broj fps-a u nekom novom update-u??
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Ne znam, pitaj ih, mislim da bi ti stavili ako ih se lijepo zamoli
Sto se tice za D750 update ja sam probao i us*ao, nesto ne valja, od updatea imam samo engleski na mobu, a nece mi ga ponovo staviti, tako da cu i ja morati nositi u ZGB
ali ima ovdje thread o D750 updateu, da se ovdje ne ide u offtopic
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=18584
iPhone 5s 16 GB
super i da još pitam jel taj softver briše hrvatski jezik ili
ne, meni je ostao hrvatski![]()
iPhone 5s 16 GB
e sad sam se sjetio (imam pitanja ko kiša kapi) kako uopće provjeriti koji imam softwere
i jel to opasno
Ljudi! Kad cete konacno pocet koristit SEARCH prije postavljanja pitanja?!
Pa skoro svaka peta tema ovdje je o flashanju, upgradeu i/ili kako provjeriti verziju firmwarea na mobu!
@Hacker, nista osobno...
Ja sam bio u EMSC-u i pitam frajera da mi ubaci softver od K750 ili W800 ( imam D750) i veli mi da to nije moguće napraviti!!!WTF??
Meni se cini da ne zele to napraviti, a ne da je nemoguce.
Ili to ili je covjek u servisu neupucen.![]()
baš sam probao updejtat W800 kupljen u T-mobilu sa firmwareom R1N035, prvo mi je javio da je instaliran najnoviji sotf i da nije potrebna nadogradnja, al ja sam stisnuo "nastaviti svejedno" i onda je pisalo "nadogradnja soft., ne dirati " i to je trajalo kakvih 7-8 minuta i upalim mob a ono isti firm. R1N035, a kolko sam vidio već su izašla dva novija....
Sto je IMHO i logicno. Program je usporedio verziju firmwarea na tvom mobu sa najnovijom koja se nudi za TVOJ mob (dakle T-Mobile branded), i zakljucio da nema nista novo. Kad si ti reako "svejedno nastaviti", samo ti je ponovo stavio tu istu verziju na mob. To inace dobro dodje ako nesto generalno sprckas na mobu, pa da ga ozivis.Izvorno postao Tyler Durden
![]()
hmm. trebao bi imati makar R1AA008. Koliko imas mjesta u telefonu, ne na memory sticku? I dali ti je pisao "nadogradnja uspjesna"?
iPhone 5s 16 GB
pisalo je da je uspješna, mjesta ima više od 30Mb..i naravno opet problem sa prijenosom mp3-ica na memory stick, nema ih...
probaj napravit Master reset. Mozda uspije. Meni je nakon njega proradio hrvatski jezik. Ali pazi, izgubit ces sve podatke (poruke spremi na sim karticu i brojeve prekopiraj isto na sim). Spremi slike, zvukove, teme... sve prebaci na Memory stick i tek onda napravi master reset. Ako ni nakon toga ne uspije, probaj ponovo update
iPhone 5s 16 GB
odnjet ću ga ja fino u Planinsku, nek oni meni stave čisti soft..ako imam garanciju ne košta me ništa ili...? Jel moram imat i račun, osim garancije?
Ne treba ti račun, samo garancija i neće te ništa koštati!![]()
Bookmarks