Pa, instaliraj sav softver sa CD-a koji si dobio uz uređaj...
Pa, instaliraj sav softver sa CD-a koji si dobio uz uređaj...
Jesam ali mi Sony Ericsson File Manager ne prepoznaje mob kaze "not conected"! Prepoznaje mi MS karticu kao vanjski disk ali ne i sam mobitel!
Pokušala sam preko SEUS-A i ne ide. Ko zna koliko ce trajati to prckanje po mobu?
Šta ne ide..kaže ti da imaš najnoviji softver ili??Izvorno postao Irena_zgb
Sony Ericsson k750i, 256mb Pro Duo, R1CA021
Ne ništa mi ne kaže,kada instaliram service update-ide ok.A kada želim pokrenuti program,kliknem 2 puta na ikon Service update na desktopu,i nista se dalje ne dogadja.Znaš li kaj je to?
Ja sam nedavno svoj W800 normalno nadogradio na R1AA008 preko seus-a, ali sa 2.2.11b verzijom klijenta i sve je proteklo glatko i bez problema.Procitao sam na drugim siteovima da ljudi imaju problem s ovim najnovijim klijentom 2.2.13.7b i da ne mogu, pa koriste ili 2.2.11b ili cak i 2.2.10 i onda uspiju.Ne znam sta je problem, ali Irena_zgb, probaj naci 2.2.11b ili 2.2.10 verzije update service software-a i probaj.
ej di da to nadjem????Gdje toga ima za skinuti
Ja sam našla samo ovaj UpdateService_Inst_2.2.13.7b.exe
Di ima skinuti stari update?Hvala na odgovoru woody
Evo ga, pa probaj (sta cu, ne mogu odoliti zenskom sarmu...hehehe)
http://www.megaupload.com/?d=XJE5TKMX
Zadnji uredio woody : 21-02-2006 u 16:18
Hvala woody ali se tamo isto ne može naći![]()
??? Meni radi rormalno.Izvorno postao Irena_zgb
. Ma moras pricekati nekih 40-ak sekundi, onda ukinuti onaj prozorcic (megaupload links ili tako nekako) sto se pojavi i ispod njega je download.
eto pa trazi
http://www.google.com/search?q=seus++2.2.11b
Isla sam na google i nema nigdje za skinuti,prijatelju codiac i woody![]()
Ista stvar kao šta je i meni bila..odi na www.macromedia.com i skini si flash za Internet Explorer, ne za Firefox ili neki drugi browser..
Sony Ericsson k750i, 256mb Pro Duo, R1CA021
Ja imam crazy browser
Imam ja macromediu flash player,imam to instalirano u kompjuteru
O kojem flashu ti to pričaš?
Skini za IE..mene je to isto zezaloIzvorno postao Irena_zgb
http://www.macromedia.com/shockwave/...alternates/#fp
Ispod Internet Explorer/AOL skini onaj Installer..trebao bi ti Seus radit
Sony Ericsson k750i, 256mb Pro Duo, R1CA021
Vidim,ok nema beda!Skinut cu Flash player i onda ce proraditi?
Hvala ti dejane.Doma cu to sve probati pa cemo vidjeti.
lol cina.....
To sam tom crtom kad izlazis iz slika imaju uglavnom svi K750. Kad malo brze stisnes dva puta "back" tipkuTako da te to ne brine, imam i ja to
![]()
iPhone 5s 16 GB
ok imatic a ovo sa smrzavanjem????
ne znam za to, meni se ni na K750 ni na D750 to nije dogadalo sa najnovijim firmwareom. Vjerovatno je taj sto ti je otkodirao mob nesto krivo stavio. Probaj ga odneti da ga reflasha ili probaj ti napraviti Master reset i telefona i memory sticka. PAZNJA: izgubit ces sve sa telefona nakon toga, tako da prije toga snimi prvo.
iPhone 5s 16 GB
hvala na pomoci no eto zadnjih par dana se nije smrznul ni jednom jos je friski mob pa ... valjda ce sa vremenom to nestat a inace sve super radi presretan sam mobom...
Evo mene.Napravila sam sve onako kako je imatic rekao,instalirala sam sve i pokrenula program i sve je otislo do kraja,i na kraju mi je javilo NEMA DOSTUPNE NADOGRADNJE,što znači da je problem u vodafone-u.Odnijet cu ga u EM i bit ce sve ok nakon toga,to svima preporucujem tj.onima koji su kupili se k750i u VIP-u
Bila sam danas u EM-u,servis ne radi danas,nego od ponedjeljka-petka.Pitala sam koliko ce trajati stavljanje novog firmware-a,jedno pola sata sat vremena,pa cu otici u ponedjeljak da mi to stave,ako budem mogla.
joj bio sam tamo di sam kupio mob i oni ljudi mi bacali kajmak u oći strašno. Ja kažem ne mogu učitati memoriju internu sa onim njihovim programom(sa kablom) i da ne mogu uploadirat sofver on uzme infracrveni i počne prebacivat s mog mobitela na komp tamo svoj i naravno da to ide, i onda mi kao kaže pa ovak radi. Ja reko nisam se htjeo svadjat a i bio sam gladan pa sam ošao. ****** kad u Osijeku nama ovlaštenog em servisa. Strašno
Evo sada molim ako mi netko može pomoć. Imam onaj najstarij jebeni softver za k750. Sve sam napravio po uputama u onom sonyericssonovom programu za upl softvera i kad mi napiše otpustite tipku c ja to učinim a taj program uopče ne reagira kao da to nisam napravio. Bio bih veoma zahvalan ako netko zna kako to rješiti
Probaj sa starijom verzijom SE klijenta 2.2.11b ( http://www.megaupload.com/?d=XJE5TKMX ), to pali kod dosta ljudi.Vecina ih ima taj problem sa novim klijentom koji vjerojatno i ti imas.
Kako mislis ne mozes ucitati internu memoriju sa usb kablom (probaj preko programa MyPhoneExplorer, ja idem preko njega kada hocu da pristupim internoj memoriji telefona, pretpostavljam da ako si sve fino instalirao da externoj memoriji mozes pristupiti bez problema)
Koja ti je verzija software-a u telefonu?
Bookmarks