Nisam nis rezao. U dual sim adapter stavljam cijele kartice.
Mislim da je stos u pinu. Kad su kartice u adapteru a mob procita vip onda ne trazi pin. S obzirom da se pin ne moze iskljuciti na tele2 ocito ga ni adapter ne moze zaobici pa dobivam poruku insert sim.


Odgovori uz citat
Bookmarks