Da nisi mozda ostetio sim kada si je rezao??kada sim od Tele 2 stavis u recoveri i nazad u mob, ona radi bez problema ili i tada pise insert sim??
Da nisi mozda ostetio sim kada si je rezao??kada sim od Tele 2 stavis u recoveri i nazad u mob, ona radi bez problema ili i tada pise insert sim??
Nisam nis rezao. U dual sim adapter stavljam cijele kartice.
Mislim da je stos u pinu. Kad su kartice u adapteru a mob procita vip onda ne trazi pin. S obzirom da se pin ne moze iskljuciti na tele2 ocito ga ni adapter ne moze zaobici pa dobivam poruku insert sim.
Bookmarks