Dal zna netko dal postoji tema za K750i koja ima izmjenjene ikone glavnog menija, kao što ima za Z520i ili W900i?
Dal zna netko dal postoji tema za K750i koja ima izmjenjene ikone glavnog menija, kao što ima za Z520i ili W900i?
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
imam pitanje i zamolbu za objašnjenje.imam teme za t630 i trebao bih je rasčlaniti na dijelove a najviše bih htio samu podlogu wallpaper radi izrade teme za novije tipove mobitela.kad ubacim navedenu temu u 2,2 teme kreator kaže da je to tema 2 a da mobitel podržava 4,5 i onda nema slike na početku več samo izbojana površina.
može li kakve tem eza se k750i molim
Evo moje probne za W900i
http://img444.imageshack.us/img444/636/probna2ef.jpg
Zadnji uredio scroll : 24-01-2007 u 17:00
h*tp://rapidshare.com/files/13795747/Themes_K750_W800_part1.rar
h*tp://rapidshare.com/files/13796357/Themes_K750_W800_part2.rar
h*tp://rapidshare.com/files/13797177/Themes_K750_W800_part3.rar
Svaki file ima različite teme
inđoj
i ja sam nekad sa neta skidao teme za moj k800i sve dok nisam našao
Sony Ericsson Themes Creator Version 3.06
sad sam sebi nešto "sklepam" kad zatreba
imao sam c25, c35, m35, c45, c55, m55, ST55 i s65 a sada imam SX1 1GB i SE K800i 1GB
testirao sam (manje od mjesec dana) EF81, SXG75, M65..........
igrao se s EF91 (dva tjedna) i N95 (par dana)..................
profesionalna verzija (potrebna registracija prije downloada)
LINK
Hvala.Program je zakon.Puno je profesionalniji od theme creatora.
Lijenost se isplati sada a rad se isplati poslijeJel to to?
Da li netko znam gdje da skinem program za smanjivanje veličine slika
pa mozes to i u ACDSee bilo kojoj verziji ili Adobe Photoshop CS2. Progooglaj malo
iPhone 5s 16 GB
Postao sam vlasnik modela V800, jutros ..... i još se ne snalazim s njim najbolje...
Teme koje skinem za njega na "my sonyericsson" mi jednostavno ne rade..... stavim ih na fon, ali ih ne mogu "pokrenuti"...
pun vi više ćurac i vas i vašeg OFFtopica
Bookmarks