atest imas samo kod prve ugradnje i kao sto sam naveo kosta 1070kn sa vaganjem.poslije toga imas samo svakih 5 godina atestiranje plinske boce koja ne kosta vise od 300kn(bar zasad).registracija ti je skuplja oko 550kn,ali nemas vise eko testa(120kn).
servis svakih 15-20 000km prosjecno kosta 350kn.
ovo su trenutne cijene,ali kako je u lijepoj nasoj sve moguce....
uglavnom,ako imas nekih pitanja,tu sam.