Brijem da davor zna o čem priča...Izvorno postao Gruntovčan
![]()
Da
Ne
Nemam pojma
Brijem da davor zna o čem priča...Izvorno postao Gruntovčan
![]()
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
motor trpi naprezanja samo kad zene vozenhf
tears stream down your face when you lose something you cannot replace...
e da je samo motor...Izvorno postao flOorKilla
![]()
due to budget cutbacks, the light at the end of the tunnel has been temporarily shut down. we apologize for the inconvenience.
Ovako je: dva su sistema, i to onaj "stariji" i onaj "noviji". Stariji je neka vrsta common-raila, tkao nešto (nisam do kraja shvatio), tako da se zna desit backfiring. To je pojava kad nesagorena smjesa krene kontra, pa izleti kroz filter za zrak. Ništa opasno, samo što hoće potrgat kutiju filtera za zrak, jer izleti pod dosta velikim pritiskom.
Tak da ako svjećica preskoči, ili si ispod okretaja pa nije potpuno izgaranje, čuješ taj neki "POK" i napukne ti kutija filtera za zrak. Shit happens.
Druga varijanta je da se za svaki cilindar posebno stavi dizna (hrvatski: ajnšpric-dizna) i onda se izbjegava gornji problem.
Razlika u cijeni je nekih 3000-4000 kuna.
Sad moram još malo para pritegnut, pa kad već radim da napravim to kak treba.
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
LOL... hehehehehe.
Istina.
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
Pa znam i ja.
sta onda podjeb** nek napise kaj on misli da je istina .. najlakse je napisat "lupetas".
Odite na hr.rec.automobili.Tam ima jedan dečko mislim da se Igor zove koji vrlo rado oggovara na sva pitanja.Stari mu ima jedan od najstarijih servisa plinskih sistema u Zagrebu.
E što davor podjeli "šamara" na forumu
Davore bilo bi OK da podjeliš malo znanja ako ga imaš o plinu u automobilima.
Kreni od početka ( nemislim o ideji da se auto pokreče plinom)
Ako ti nije teško ili šta već!! TNX
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
Istina, iako vjerujem da se davor kuži u te stvari, slažem se s Gruntom i Vukijem da bi davor mogao uz šamar dati i argument...![]()
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
@grunt ali moraš priznat da i ti svojevremeno podj****![]()
Tko ja ? nikadIzvorno postao Skyward
![]()
ma nekad sam i ja podao , da , al ne ovak .. s neba pa u rebra .
Njegov pranečak ima prijatelja koji je vidio osobu koja ima najstariji auto plin u Hrvatskoj , i sad je on bogomdan da nam elaborira sve o plinu , i usput nas propisno opere![]()
Evo ovo je npr čista podlost, odn. podjeb.Izvorno postao Gruntovčan
Ne pričaj o čovjeku ako ne znaš tko je, što je i čime se bavi...![]()
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
@davor Stvarno, kako vec neki ljudi i rekose, dobro bi dosao i pokoji argument, ako vec ne iz zelje za istjerivanjem ispravnosti, barem edukacije radi! Osim navedenoga, moguce je quote - ati i vise korisnika u jednome postu, a ako si nesto zaboravio navesti pri pisanju posta tada postoji i opcija edit, ovako ispada da raspravljas sam sa sobom.
@gruntovcan Postoje ljudi koji znaju skoro sve o necemu i oni koji o svemu znaju skoro nesto! Ne znam gdje da te svrstam, ali ako zelis pokazati sigurnost u cinjenicama koje iznosis, tada u istoj recenici ili postu ne bi zajedno trebao upotrebljavati sintagme poput: "pa znam i ja...", "sta ja lupetam, znam kaj pricam...", a netom zatim "...al onda ima neka caka...", "ne znam sad tocno..", "ak se dobro sjecam...". Nakon ovakve serije dojam je najblaze receno konfuzan!
" To every man there comes a time in his lifetime, that special moment when he is figuratively tapped on the shoulder and offered the chance to do a very special thing, unique to him and fitted to his talent. What a tragedy if that moment finds him unprepared or unqualified for the work which would be his finest hour."
ali ovo moje je bilo zajebancija.Izvorno postao whiteboy
@bimbi pa ja ocu naglasit da nisam 100% siguran u oo what Im about to say...bas zato da mi neko to poslje nebi predbacivo.
Ha i to je istina, ljudi vole gristi za sitnice! To je uvijek tako...zato se osobno i ne volim upustati u raspravu tamo gdje nisam vrlo siguran u ono sto govorim ili misljenje koje branim!Izvorno postao Gruntovčan
" To every man there comes a time in his lifetime, that special moment when he is figuratively tapped on the shoulder and offered the chance to do a very special thing, unique to him and fitted to his talent. What a tragedy if that moment finds him unprepared or unqualified for the work which would be his finest hour."
ja imam plin u kombiju
za mene je usteda sljedeca
tjedno natocim rezervar do kraja za 180 kn vozim se jedno 8-9 dana tj isto kao i s punim rezervearom benge koji je negdje oko 600kn (neznam tocno jer jos nikad nisam do kraja natocil)a imam ga jedno 3 godine
papire nemam nikakve
kad promjenis membranu koja je negdje oko 800kn miran si 100 000km
bengu tocim za 50 kn jednom u tri mjeseca jer sluzi samo za paljenje u hladnijim jutrima
ako i plin poskupi nebu vise od 4 kn
a najvaznije boli me ona stvar kad benzin poskupljuje
stanga
Ako dozvolite ja imam neka znanja o ugradnji plina pa mozete slobodno upitati sta vas tocnije zanima, a ja cu davati odgovore kad uhvatim vremena.
Ako se smije reklamirati stavit cu i link do svoje stranice gdje ima dosta detalja o plinu.
Usput mi smo i ovlasteni za ugradnju u BBZ.
Hvala.
ONE X & Sensation & Desire by HTC
@koki bit će nam više nego drago da imamo znalca i u tome području i svakako je dobro da staviš svoju stranicu recimo u "potpis" uz naznaku !!!Izvorno postao kokibj
![]()
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
Slažem se sa svim gore navedenim.![]()
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
Vratimo se na plin.
Ako tko ima konkretnih pitanja izvolite, a ja cu probati sto prije i tocnije odgovoriti.
Npr:Atest instalacije se radi samo jednom i kosta oko 1200,00 kn + 200,00 kn
vaganje vozila.
Eko test kod atestiranja mora biti potpuno ispravan i nakon toga Vas
nitko vise ne pita za njega (dokle god imate plin).
Boca se atestira svakih 5 godina i to kosta oko 350,00 kn.
Papiri nakon atesta se cekaju oko 30 dana (CVH) i dobro je atest obaviti
30-40 dana ranije nego sto izlazi registracija jer u protivnom nece ici na
teh. pregledu.
Rok nakon ugradnje je 15 dana za napraviti atest (od datuma na
papirima).
ONE X & Sensation & Desire by HTC
Slobodno stavi stranicu koki, čovjek ionako u ovoj temi traži pomoć...
A Vukijev prijedlog je isto dobar.
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
Samo me još zanima zapremina spremnika (TOROIDNI I CILINDRIČNI) možda sam promašio info na stranici i dali ih ima još vrsta ili su to osnovni s kojima samo radite!
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
ovako...vidim da dosta baljezgate bzvz...mi vec godinama imamo plin...
nije istina da se MORA paliti na benzin...to je prporucljivo kada je vani jako hladno,jer u tom slucaju ni ne moze se upaliti na plin,iz razloga sto se plin zna slediti...pa se upali na benzin a nakon sto se motor zgrije u voznji se prebaci na plin...preko ljeta redovito palimo na plin i nikakvih problema nismo imali,nikada...
ne terba se svaka dva rezervara plina potrositi 1 benzina...GLUPOST!!!mi nikada nismo tako radili...tata natoci 50kn benzina tek da moze ujutro upaliti ukoliko bude hladno ili vlaznije...i to je sve...ne sjecam se kad sam zadnji put vozila na benzin...![]()
a kako se to prebacuje benzin/plin?
tears stream down your face when you lose something you cannot replace...
da li je istina ovo da se na 2 rezervara plina ne mora potrošiti 1 benzina? od dosta ljudi sam čuo da se treba.
bacio sam računicu i ,ako treba potrošiti 1 rezervar benzina na 2 plina,investicija mi se isplati nakon 2 godine. ako netreba potrošiti,isplati se za 1god.
tako da sam i ja poprilično zagrijan za ugradnju,samo da paru skupim.
koki,da li postoje boce koje se ugrađuju ispod auta,tako da se ne gubi prtljažnik?
Bookmarks