Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2004
    Lokacija
    Umag
    Mobitel
    HTC Desire HD
    Operater
    VIP, TIM
    Godina
    42
    Postova
    423
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Isprobao sam i NE radi... Konektira se na net da downloada MMS al nikako ne uspije.. Neznam zasto.. Jednostavno sam odustao..
    HTC Desire HD + Apple iPhone 2G [8GB]

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    LG G3 32GB
    Operater
    Tomato
    Postova
    226
    Bodovi
    10.925
    Nivo
    25
    Bodovi: 10.925, Nivo: 25
    Bodovi: 10.925, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 32,0%
    Ukupna aktivnost: 32,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Xzibit
    Isprobao sam i NE radi... Konektira se na net da downloada MMS al nikako ne uspije.. Neznam zasto.. Jednostavno sam odustao..
    Ne kuzim.....meni sve radi...mogu primati i slati....

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    LG G3 32GB
    Operater
    Tomato
    Postova
    226
    Bodovi
    10.925
    Nivo
    25
    Bodovi: 10.925, Nivo: 25
    Bodovi: 10.925, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 32,0%
    Ukupna aktivnost: 32,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Na xda sam našao da postoji nekakav MMS fix....možda to riješi problem

    h**p://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=14964&postdays=0&postorder=asc&sta rt=0

  4. #4
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Diamond, HTC Touch
    Operater
    vip, tele2
    Postova
    61
    Bodovi
    5.885
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.885, Nivo: 18
    Bodovi: 5.885, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sa postavkama od Pariclea MMS normalno radi ali imam problem sa sufanjem vodafon liveom jer mi naplaćuje promet dok surfam!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Promotivni VIPme tarifni model
    By brzi in forum T - Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 12-10-2005, 16:11
  2. Super ponuda VIPme KOMPLETA!
    By Šile in forum A1
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 20-11-2004, 03:07
  3. VIPme.bonus - za VIPme korisnike
    By //Wild-Boy\\ in forum A1
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 08-11-2004, 21:49
  4. Odgovora: 65
    Posljednji post: 07-07-2004, 15:25
  5. Jel gprs aktiviran?
    By Worf in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 09-06-2003, 22:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove