Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Apr 2005
    Mobitel
    MDA Compact IV
    Operater
    T-mobile HR
    Godina
    52
    Postova
    420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Pharcyde
    Posto imam VIPme karicu

    To je detalj kojeg nismo trebali saznati... fuj...
    Nažalost, budući se HTC Magician prodaje u HR pod brandom T-mobilea kao MDA Compact onda je i mobitel podešen za gprs WAP i MMS konekciju s T-mobile settingsima dok VIP korisnici moraju te postavke ručno namještati.

    Betmenko, zar ti nemaš T-mobile MDA Compact?

    U slučaju da T-mobile korisniku iz nekog razloga zatrebaju T-mobile settingsi podešavanje je olakšano utoliko što se postavke mogu podesiti jednostavnim pokretanjem cab datoteka koje će to napraviti automatski pa se tako postavke ne moraju ručno namještati.
    Zadnji uredio mach1 : 25-01-2006 u 10:00
    MDA Compact IV


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Promotivni VIPme tarifni model
    By brzi in forum T - Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 12-10-2005, 16:11
  2. Super ponuda VIPme KOMPLETA!
    By Šile in forum A1
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 20-11-2004, 03:07
  3. VIPme.bonus - za VIPme korisnike
    By //Wild-Boy\\ in forum A1
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 08-11-2004, 21:49
  4. Odgovora: 65
    Posljednji post: 07-07-2004, 15:25
  5. Jel gprs aktiviran?
    By Worf in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 09-06-2003, 22:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove