Molio bih da još neki VIP korisnik potvrdi ako može MMS settingse koje je naveo Particle. Ako stvar funkcionira stickao bih temu.
Molio bih da još neki VIP korisnik potvrdi ako može MMS settingse koje je naveo Particle. Ako stvar funkcionira stickao bih temu.
MDA Compact IV
Bookmarks