Bravo.Izvorno postao jay
Ja gradim svoj prvi transporter.![]()
Bravo.Izvorno postao jay
Ja gradim svoj prvi transporter.![]()
Sagradi 4-5 transportera i posalji ih na 3:24:12Izvorno postao niten
Kako vec transportere gradis a imas 17 bodova?!?
- too risky to do drunk...to precious to be drugged -
Dosadilo mi rudarit,oću počet otimat resurse.
A mislio sam napravit jedan-dva transportera i poslat ih na te koordinate koje si ti dao. Jel imam šanse šta s njima preotet?
Transportere gradim jer zadnjih 19 sati nisam ništa gradio pa se nakupilo resursa. 300 metala i 200 kristala i 100 seuterija po satu puta 19 .![]()
sad sam i ja presao u lopovluk.....samo saljem transportere....
Slobodno posalji, lik nema nikakve obrane.....samo ce ti trebati dosta vremena....nekih 5-6 sati putovanja....
Meni ti je 778 metala, 627 kristala i 263 deuta po satu![]()
- too risky to do drunk...to precious to be drugged -
2597/1480/557 po satu, a cilj mi je što brže do 5000/3000/1500
jednog,treba mu 5 sati do tamo. socijalno.![]()
nadam se da si poslao i nekakvu zastitu uz njega da nebi bilo nismo znali !
Repetitio est mater studiorum! Historia est magistra vitae !
________________
EOS 350d EF-s 18-55 II, EF 55-200 USM II , Speedlite 430 EX
pa ljudi nemate šta misli koristite simulator:
http://web.vip.hr/mesar.vip/SpeedSim_v0.9.4.0b.zip
hvala za simulator ali nemam jos dovoljno istrazenu tehniku za spijunazu da vidim tocno s kojim me brodovima napada .Izvorno postao jay
Resistance is futile. You will be assimilated!
Pitanje za iskusnije igrace....
Ima li razlike u tome koliko saljem sondi za spijunazu?
Npr ja saljem samo jednu, oce li mi vise otkriti ako saljem vise?
- too risky to do drunk...to precious to be drugged -
Pročitaj FAQ,tamo ti sve piše.![]()
Inače,ulov je 1666 metala,1666 kristala i 1666 deuterija.Sad sam poslao 2 transportera.
Jel postoji neka caka da namjestim,da brodovi prvo kradu deuterij a tek onda ostale resurse?
a kako zaraditi sirovine izgradio sam sve neophodno i sad kako zarađivat
EDIT:skužio sam stalno dobivam
Zadnji uredio Sipe : 24-10-2005 u 17:31
Cellmapper - crowdsource karta jačine signala mobilnih operatera
zasto transporteri kada nekom uzimam resorse ne uzimaju puni kapacitet
Resistance is futile. You will be assimilated!
@ VandaL kad posaljes vise sondi dobit ces vise informacija
ili ako istrazis na veci level tehniku spijunaze
EDIT: mislim da i on ako ima veci stupanj spiunaze ti manje informacija dobivas.
Resistance is futile. You will be assimilated!
a kako dobit poene jer vidim da Beshteeyah ima već 84 poena a regao se dan prije mene
Cellmapper - crowdsource karta jačine signala mobilnih operatera
svakih 1000 potrosenih resursa 1 bod.
Resistance is futile. You will be assimilated!
Ako pošalješ 7 sondi, saznat ćeš koje ima rudnike i kakvu obranu, a ako ih pošalješ 16, saznat ćeš sve što je god moguće.
btw. Što više sondi šalješ, veća je vjerojatnost da te skuži i uništi ih sve.
to ovisi i o lvl špijunaže što je veća manje sondi
jel se moze unutar saveza razmnjenivati tehnika ili resursi?
mozes i izvan saveza
nebi se smijelo davati resuse (pushing) ali i to ljudi rade......
- too risky to do drunk...to precious to be drugged -
Ako želiš nekome dati resurse, pošalješ samo transporter sa rasursima na koordinate primatelja. Tehnika se nemože razmjenjivati.
Nisam siguran...Izvorno postao Dark
Pogledaj pod Tehnike pa klik na Intergalaktisches Forschungsnetzwerk
Dobro, to nisam vidio, ali za to ipak treba Istrazni labor(Stepen 10), Kompjutertehnika(Stepen 8), Tehnika hiperzone(Stepen 8)Izvorno postao jay
Izvorno postao Dark
To cu ja sad razviti...lol..moš mislit....
A je ko zna njemacki, sto to znaci?!?
- too risky to do drunk...to precious to be drugged -
A sto je to FLEET SAVE?!?!
- too risky to do drunk...to precious to be drugged -
Bookmarks