Piše ti sve. Koliko ti i kojih resursa treba. Kad ih skupiš, pojavit će se i mogućnost za gradnju.
kako sagradit brodogradiliste.
Resistance is futile. You will be assimilated!
Piše ti sve. Koliko ti i kojih resursa treba. Kad ih skupiš, pojavit će se i mogućnost za gradnju.
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
al nemam nigdje ni opciju da ga mogu gradit.
Resistance is futile. You will be assimilated!
Imas:
Pregled
Zgrade
Sirovine
Istrazivanje
Brodogradiliste
Flota
Tehnika
Galaxija
Odbrana
Samo trebas imati "fabriku" brodova...
- too risky to do drunk...to precious to be drugged -
Ime mojeg planeta je Error (1:396:8). Trenutno imam 1189 bodova i na 1392. mjestu sam.
Ideš prvo na 'Zgrade', pa tamo listaš prema dolje, i naći ćeš međuostalim i brodogradilište. Pored imaš opciju 'graditi' pa na to klikni ako imaš dovoljno resursa.Izvorno postao **gogi**
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
naso sam. hvala na pomoci.Izvorno postao whiteboy
Resistance is futile. You will be assimilated!
Meni je ingame ime jadran, a ime matične planete ANA, a imam još 8 kolonija (Con K, Con Q, J, A, D, R, A, N). U svezu The Syndicate sam.
Imate ovo di van s lijeva piše Tehnika e tu su odgovori na "zašto nemogu graditi ovo-ono".
ima li iko da igra na .ba
Ne kradi! Vlast mrzi konkurenciju!
pa svi igramo na .ba i .com.hr a to je jedno te isto
evo regao se i ja, nadam se da mi ova igra nebu uništila socijalni život lol
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
Ma ne bu, samo kad si na netu staviš da se nešto gradi i odeš. Pa kad se vratiš ponovno...
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
evo ovako vam izgleda kad nekome napravite mjesecpogledajte te milijone
Odbranioc Unisten
Napadac pobijedijo borbu!
On pljacka
4650 Metal, 43526 Kristal i 72174 Deuterium
Napadac je izgubio ukupno 120000 jedinica.
Odbranioc je izgubio ukupno 7588000 jedinica.
Na ovim koordinatima sada leze 1492800 Metal i 744900 Kristal.
Sansa stvaranja mjeseca iznosi 20 %
Ogromne kolicine slobodnog metala i kristala se privlace i stvaraju trabanta oko planete.
koji je sad to vrag: imam deuterium sinthernešto level 2, piše da level 2 proizvodi 30 deuterija po satu, meni je nakon 2 dana još uvjek na 0!!!! metal i kristal se gomila, al nemrem niš više graditi bez deuterija!!!! HILFE!!!
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
ako nemas dovoljno energije proizvodnja ti stane.
Resistance is futile. You will be assimilated!
Ili možda imaš neke druge građevine koje koriste deuterium.
Pogledaj u sirovine i vidjeti ćeš koliko se proizvodi, a koliko troši čega.
nemam još niš, imam rudnik metala i kristala te elektranu, struje ima 52/117, znači dost....
![]()
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
idi na sirovine i klikni izracunaj pa pogledaj koliko imas energije.
jer kad sagradis novu zgradu on ti ne pokazuje odma koliko koristis energije.
Resistance is futile. You will be assimilated!
Osnovna primanja 20 10 0 0Izvorno postao **gogi**
Rudnik metala (Stepen 3) 119 0 0 39/39
Kristalni rudnik (Stepen 3) 0 79 0 39/39
Deuterium sintetizar (Stepen 3) 0 0 0 0/0
Solarna elektrana (Stepen 4) 0 0 0 117
Kapacitet magacina 100k 100k 100k -
Ukupno: 139 89 0 37
znači imam 37 struje viška, al zake deuterij niš ne troši i niš ne radi!?
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
stavi ga na 100% pod sirovine
lol, omg, am i tukac....fala![]()
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
Cemu sluzi magacin matala?
Jeli se povecava proizvodnja ili sto?
- too risky to do drunk...to precious to be drugged -
skladiste kad predes 100k metala prestaje ti proizvodnja metala jer nemas mjesta za metal, pa gradis magacin matala
Resistance is futile. You will be assimilated!
Ja ga vec sagradio......![]()
- too risky to do drunk...to precious to be drugged -
Bookmarks