Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 232

Tema: Optima ADSL

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koji se to ku.... događa se Optimom

    Do sada sam više od godinu dana koristio Optimu Traffic kao internet paket i ove godine su nešto smislili da to nisu bile istine...

    Nisam dobio račun za 1 mjesec za korištenje osnovnog paketa te mi danas došao raču sa zaostatkom iz 1 mjeseca te 2 mjesec normalno...i sve je kako treba kaj se tiče cijene, no ono kaj sam se jako začudio došao je račun na kojem piše T-Com, a ne Optima kao što je do sada... wtf??

    I još mi napišu krivu hebenu adresu mutavci, te još na računu piše naknada za maxtv od nekih 6 lipa, pa koji je to vrag, kakva naknada u lipama a nemam niti m od maxtv-a??

    Kaj se je dogodilo sa Optimom kaj nisu poslali normalan račun nego sam dobio od T-Coma?

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2004
    Mobitel
    Galaxy S4 I9505
    Operater
    V)(P
    Postova
    643
    Bodovi
    22.664
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.664, Nivo: 36
    Bodovi: 22.664, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoranZagorje Pregledaj post
    Koji se to ku.... događa se Optimom

    Do sada sam više od godinu dana koristio Optimu Traffic kao internet paket i ove godine su nešto smislili da to nisu bile istine...

    Nisam dobio račun za 1 mjesec za korištenje osnovnog paketa te mi danas došao raču sa zaostatkom iz 1 mjeseca te 2 mjesec normalno...i sve je kako treba kaj se tiče cijene, no ono kaj sam se jako začudio došao je račun na kojem piše T-Com, a ne Optima kao što je do sada... wtf??

    I još mi napišu krivu hebenu adresu mutavci, te još na računu piše naknada za maxtv od nekih 6 lipa, pa koji je to vrag, kakva naknada u lipama a nemam niti m od maxtv-a??

    Kaj se je dogodilo sa Optimom kaj nisu poslali normalan račun nego sam dobio od T-Coma?
    Mora bit da je greška, 0800 0088 odma zovi i raspitaj se. Jer da na računu od Optime piše T-com i to nakon godinu dana korištenja... To ti je ka da u Fordu nađeš motor od Fiata
    FORD FOCUS RS500

    I like it!

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Slavonija
    Mobitel
    Anycool T818,i900 Omnia
    Operater
    Vip&Simpa
    Postova
    323
    Bodovi
    7.736
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.736, Nivo: 20
    Bodovi: 7.736, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking

    Optima vise ne salje racun manji od 40 kuna,tako da ako imas onaj najmanji paket i potrosis samo njega neces taj mjesec dobiti racun nego ce u iducem mjesecu poslati za za 2 mjeseca.,
    A sto se tice ovoga drugog,naravno nazovi pa ih pitaj da se nisu mozda udruzili
    preko noci u novu firmu T-Coptima=)

  4. #4
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoranZagorje Pregledaj post
    Koji se to ku.... događa se Optimom

    Do sada sam više od godinu dana koristio Optimu Traffic kao internet paket i ove godine su nešto smislili da to nisu bile istine...

    Nisam dobio račun za 1 mjesec za korištenje osnovnog paketa te mi danas došao raču sa zaostatkom iz 1 mjeseca te 2 mjesec normalno...i sve je kako treba kaj se tiče cijene, no ono kaj sam se jako začudio došao je račun na kojem piše T-Com, a ne Optima kao što je do sada... wtf??

    I još mi napišu krivu hebenu adresu mutavci, te još na računu piše naknada za maxtv od nekih 6 lipa, pa koji je to vrag, kakva naknada u lipama a nemam niti m od maxtv-a??

    Kaj se je dogodilo sa Optimom kaj nisu poslali normalan račun nego sam dobio od T-Coma?
    Optima ne šalje račune s logom T-Coma osim u slučaju da se u međuvremenu nisi spojio s T-Comovim podacima na net - onda će ti doći račun za internet promet preko T-Coma.

    Uvjet je da se niti jednom ne spojiš pa ti usluga neće niti biti naplaćena od strane T-Coma. Preplatu jasno plaćaš T-comu, promet Optimi. Al to valjda znaš..

    I zovi T-Com, a ne Optimu
    0800 9000
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    To je nešto novo da Optima više ne šalje račune na kojima je iznos manji od 40kn...ja sam imao iosnovni paket od 2.5GB te ga plačao 20kn...to sada znači da ću svaki idući mjesec dobiti za platiti sve odjedanput, dakle 40kn...hmm, to mi tak svejedno, samo me muči zašto na računu piše T-Com i naplačeno je 40kn kolko je i trebalo, a ja koristim Optimu i naravno nisam se niti jednaput spojio preko T-Coma...

    Sutra ću zvati T-Com...hvala ekipo na pomoći i savjetima


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Potpuna kontrola adsl prometa
    By 007_ri in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 15-11-2011, 11:54
  2. Max adsl ili iskonov dsl?
    By VuXs in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 20-09-2006, 01:20
  3. ADSL priključak...
    By IggXy in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 567
    Posljednji post: 18-11-2005, 21:27
  4. Može li se uvesti ADSL bez aktivne fiksne telefonske linije?
    By cuk in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 11-09-2005, 13:35
  5. ADSL preko LAN-a
    By Siemens in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 13-03-2005, 21:25

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove