Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 232

Tema: Optima ADSL

Hybrid View

  1. #1
    Apple Moderator
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    5.162
    Bodovi
    109.480
    Nivo
    80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    OptiDSL 6144/640 kbps - 208,00 kn
    flat - 50 kn

    ukupno 258 kn. koliko vidim, 6144 je najveca brzina
    iPhone 5s 16 GB

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    http://localhost/
    Godina
    33
    Postova
    748
    Bodovi
    18.575
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.575, Nivo: 33
    Bodovi: 18.575, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao imatic Pregledaj post
    OptiDSL 6144/640 kbps - 208,00 kn
    flat - 50 kn

    ukupno 258 kn. koliko vidim, 6144 je najveca brzina
    Ok...hvala...možda se odlučim na manju brzinu ali flat uzimam definitivno
    Yes, I am a criminal. My crime is that of curiosity. My crime is that of judging people by what they say and think, not what they look like. My crime is that of outsmarting you, something that you will never forgive me for.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Potpuna kontrola adsl prometa
    By 007_ri in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 15-11-2011, 11:54
  2. Max adsl ili iskonov dsl?
    By VuXs in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 20-09-2006, 01:20
  3. ADSL priključak...
    By IggXy in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 567
    Posljednji post: 18-11-2005, 21:27
  4. Može li se uvesti ADSL bez aktivne fiksne telefonske linije?
    By cuk in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 11-09-2005, 13:35
  5. ADSL preko LAN-a
    By Siemens in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 13-03-2005, 21:25

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove