= Citat = Izvorno postao mateob Pregledaj post
Drugi problem:
Nalazim se 5 metara zračne linije od Optimine centrale, u potpunosti je Optimina infrastruktura a nemogu aktivirati Optima Blast. Kad kliknem na aktivaciju ovo mi napiše:
* Došlo je do greške u propagaciji parametra prema pozadinskim servisima
* Uslugu trenutno nije moguće koristiti na Vašoj lokaciji
Zašto????
jednostavno....to sto je centrala ti 5 m od tebe nista ne znaci.....linija ti ide preko t coma....koja se onda spaja na optimu....poanta je da ti je vjerovatno jos neko uz tebe ili na parici....taj ti krade promet(ne u smuslu da te potkrada,nego i on uzima dio propusta linije)...moze biti i netko tko gleda maxtv....pretpostavljam da si na brzni 1024...ali ako ti odes na neku vecu i dalje ces imati 1024...to nije kriva optima nego t-com....