jednostavno....to sto je centrala ti 5 m od tebe nista ne znaci.....linija ti ide preko t coma....koja se onda spaja na optimu....poanta je da ti je vjerovatno jos neko uz tebe ili na parici....taj ti krade promet(ne u smuslu da te potkrada,nego i on uzima dio propusta linije)...moze biti i netko tko gleda maxtv....pretpostavljam da si na brzni 1024...ali ako ti odes na neku vecu i dalje ces imati 1024...to nije kriva optima nego t-com....



Odgovori uz citat
Bookmarks