= Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post
T-Zombix kaže da su već i ovakve cijene traffica neisplative, a ne da bih ih još i snizili. Na trafficu naravno ostaje 2gb, 15gb i flatmax.
Kako neisplative padobivaju lovu od nas za promet i dadu koju kunu T-comu za korištenje njihove mreže.