Izvorno postao ojpi T-Zombix kaže da su već i ovakve cijene traffica neisplative, a ne da bih ih još i snizili. Na trafficu naravno ostaje 2gb, 15gb i flatmax. Kako neisplative padobivaju lovu od nas za promet i dadu koju kunu T-comu za korištenje njihove mreže.
Pravila foruma
Bookmarks