Pa nesto u BIOSu vidi na chipset odjelu, tu nekada bude zajefrkancija, meni je jednom kartica bila podesena na nekih 256 MB necega, ne sjecam se tocno cega, ali je bila GeForce 4 kartica, sumljam da je ona imala 256 memorije![]()
Pa nesto u BIOSu vidi na chipset odjelu, tu nekada bude zajefrkancija, meni je jednom kartica bila podesena na nekih 256 MB necega, ne sjecam se tocno cega, ali je bila GeForce 4 kartica, sumljam da je ona imala 256 memorije![]()
well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
Pa ako mu radi na win98 neverujem da je greska u bios-u,posto taj isti bios pokrece i win98 i winXP.Tako da je greska 100% u XP-u(tj. u nekim drajverima ili slicno...)
Bookmarks