Bok svima!
Nije da se baš kužim u mobitele,al nakon malo potrage po forumu kužim da je ovo stariji model pa ako bi mi netko mogao reći za trgovinu-dvije u Zg. gdje bi ga moglo biti.Vidim da se dosta spomine Ram 3,da probam tamo?Puno hvala!