Mislim da nema smisla više glasati s obzirom da su admin i 2/2 supermoda jednoglasni...



p.s.
@cyber, samo tako nastavi, bilo bi lijepo da i taj dio foruma zaživi, možda se skupi kritična masa prije ili kasnije...