Ja sam za, ali ovo s prijateljem jest malo bad, ali ja bih mu oprostio. Zato mene nikad ne stavljajte za moda jer bude samnom komplikacija kolko hoces i znam kako je kad frendovi nalete. U svakom slučaju podržavam ovo i dajem svoj glas ZA, ZA i triput Za